Wosk do konserwacji cięciwy Bohning Tex-Tite

Wosk do konserwacji cięciwy Bohning Tex-Tite

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wosk do konserwacji cięciwy Bohning Tex-Tite

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: WOSK.B.TT
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
9,00 zł
Strzelectwo to jeden z najciekawszych i najbardziej elitarnych sportów. Strzelaj z łuku i szlifuj swoje umiejętności. Nie zapominaj jednak o tym, że ważna jest konserwacja łuku i cięciwy. Miej pod ręką odpowiednie środki pielęgnacyjne i elementy zapasowe. Strzelectwo – konserwacja łuku i cięciwy Wosk do konserwacji cięciwy Bohning Tex-Tite sprawi, że Twój łuk będzie w każdej chwili gotowy do użycia. Zamów już teraz.

Wosk do konserwacji cięciwy Bohning Tex-Tite to wysokiej jakości preparat, który skutecznie przedłuża żywotność cięciwy naszego łuku. Zalecany do konserwacji cięciw z włókien sztucznych.


Konserwacja cięciwy powinna być przeprowadzana regularnie, w momencie, kiedy na jej powierzchni pojawiają się pojedyncze poszarpane nitki. Na napiętą cięciwę nanosimy palcami niewielką ilość wosku (pomijając owijki), następnie za pomocą miękkiej szmatki energicznymi ruchami (ciepło rozgrzewa wosk) wcieramy do wchłonięcia. Nadmiar wosku usuwamy przy użyciu ciasno zawiązanej cienkiej linki, którą przesuwamy po powierzchni cięciwy.


Konserwacja za pomocą wosku poprawia spójność cięciwy, zwiększa jej odporność na czynniki atmosferyczne i w efekcie wydłuża jej trwałość i żywotność, obniżając koszty eksploatacyjne łuku.

Więcej informacji
Kod SKUWOSK.B.TT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com