Worek ochronny BCB "Survival duty bag"

Special Price 19,00 zł

Normalna cena: 25,00 zł

Opis

Szczegóły

BCB Survival duty bag to wytrzymały worek polietylenowy, z nadrukowaną instrukcją przetrwania, pełniący funkcję awaryjnego schronienia. Worek Survival Duty Bag, jest w 100% wodoszczelny dzięki czemu doskonale izoluje ciało od warunków zewnętrznych. Worek firmy BCB można wykorzystywać jako awaryjny śpiwór, "pojemnik" na wodę, a po rozcięciu może pełnić funkcję klasycznej płachty biwakowej, z której zbudujemy schronienie. Jaskrawo pomarańczowy kolor jest widoczny z daleka, co ma szczególne znaczenie podczas akcji ratowniczej. Na zewnętrznej warstwie worka nadrukowano instrukcję survivalową, która będzie pomocna przy budowie schronienia, rozpalaniu ognia, nawigacji itp.
BCB Survival duty bag to bardzo praktyczny, zajmujący niewiele miejsca dodatek do każdego zestawu survivalowego, którego wykorzystanie zależne jest tylko od naszej wyobraźni.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BCB
- wykonany z wytrzymałego polietylenu
- jaskrawy kolor widoczny z daleka
- nadrukowana instrukcja przetrwania
- szerokie spektrum zastosowań
- pasuje na każdy wzrost
- po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
- masa: 345 g
 
Opinie

Opinie o Worek ochronny BCB "Survival duty bag"

Bardzo dobra żecz
Jest lekka i poręczna ,łatwo można ją schować w plecaku . W razie konieczności bez problemu można w niej spać a jej rozmiar sprawia że bez problemu nasz bagaż zmieści się w nim razem ze mną . Na ścisłość mogą bez problemu schronić się w nim 2 szczupłe osoby lub dorosły z dzieckiem . Polecam bardzo .
Ocena
Sebastian (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij