Wieczna zapałka Dolphin Bushmen Puszka

Wieczna zapałka Dolphin Bushmen Puszka

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wieczna zapałka Dolphin Bushmen Puszka

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: WZDOLPHIN
EAN: 5902194521130
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
39,99 zł

Wieczna zapałka to praktyczne źródło ognia, łączące w sobie cechy zapalniczki benzynowej, krzesiwa i zapałki. Produkt jest wygodny w użyciu jak zapałka, co szczególnie docenisz w momencie rozpalania ogniska lub uruchamiania kuchenki turystycznej.

Wieczna zapałka zbudowana jest ze stalowej rurki, którą zakończono bawełnianym knotem oraz iskrownikiem. Koniec za który trzymamy zapałkę stanowi jednocześnie gwintowaną zakrętkę, która służy do zamknięcia zbiorniczka z benzyną. Po uzupełnieniu zbiornika paliwo wsiąka w bawełnę, którą go wypełniono, dzięki czemu nie dojdzie do wylania benzyny, nawet w sytuacji przenoszenia produktu na boku czy zakrętką do dołu.

W trakcie transportu zapałki, rurka z knotem jest stale zanurzona w benzynie. Dzięki temu produkt jest cały czas przygotowany do użycia. Aby rozpalić ogień wystarczy odkręcić nakrętkę, następnie wyjąć zapałkę ze zbiorniczka z benzyną i wzniecić iskrę pocierając iskrownikiem o krzesiwo. W efekcie paliwo zapali się pełnym i jasnym płomieniem. Należy zwrócić uwagę, aby paliły się tylko opary benzyny, a nie sam knot.

W sytuacji wyczerpania zapasu paliwa, krzesiwo ulokowane na bocznej krawędzi zbiornika może pełnić rolę tradycyjnego survivalowego źródła ognia.

Do zbiorniczka doczepiony jest karabinek, który ułatwia transport wiecznej zapałki i zapobiega jej zagubieniu.

Więcej informacji
Kod SKUWZDOLPHIN
ProducentBUSHMEN
EAN5902194521130
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com