Wiatrówka Umarex Tornado k.4,46mm BB (5.8199)

309,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły

Animacja 360°

Nowoczesna, dziesięciostrzałowa wiatrówka rewolwer Umarex Tornado stworzona z myślą o wymagających użytkownikach i oferowana w bardzo przystępnej cenie.


Umarex Tornado posiada bardzo nowoczesny design. Wygląd wiatrówki inspirowany jest współczesnymi modelami broni ostrej. Wiatrówka Umarex nie jest dokładnym odwzorowaniem żadnego konkretnego pierwowzoru, ale za to korzysta z najbardziej sprawdzonych rozwiązań stosowanych w topowych modelach.


Dwie szyny montażowe 22 mm nie tylko podnoszą funkcjonalność wiatrówki, umożliwiając montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak celownik laserowy, latarka czy kolimator, ale również nadają jej bardziej taktycznego i agresywnego wyglądu.

Zwarta, kompozytowa konstrukcja sprawia, że rewolwer jest niezwykle solidny, wytrzymały i budzi pozytywne odczucia już od pierwszych momentów użytkowania. Profilowana rękojeść pokryta gumowanymi okładzinami gwarantuje, iż wiatrówka rewolwer Umarex Tornado niemal każdemu użytkownikowi będzie idealnie leżał w dłoni. Zamontowany za kurkiem bezpiecznik suwakowy podnosi bezpieczeństwo użytkowania i uniemożliwia przypadkowe odbezpieczenie repliki.


Rewolwer Umarex strzela stalowym śrutem o średnicy 4,46 mm, umieszczanym w polimerowych wkładkach do bębenka. W zestawie otrzymujemy aż 3 takie wkładki, z czego każda mieści 10 śrutów. Dodatkowe wkładki umożliwiają trening dynamicznego strzelania z szybkim przeładowaniem po opróżnieniu bębenka. Wiatrówka wystrzeliwuje śruty z prędkością 120 metrów na sekundę co daje energię 2,5 J.


Umarex Tornado zasilany jest 12 gramową kapsułą CO2 montowaną pod okładzinami chwytu. Jedna taka kapsuła umożliwia oddanie do 120 strzałów przy zachowaniu wyrównanej energii. Rewolwer CO2 działa w trybach DS/SA – ściągnięcie języka spustowego powoduje napięcie kurka i obrót bębenka. Dodatkowo, tak jak ma to miejsce w broni ostrej, napięcie kurka powoduje skrócenie drogi języka spustowego.


Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe zalety repliki, w połączeniu z bardzo niską ceną, należy jednoznacznie stwierdzić, iż jest to doskonała propozycja dla każdego miłośnika strzelectwa.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Umarex
zasilanie: kapsuła CO2 12 g
materiał: abs + metal
energia: 2,5 J
prędkość początkowa: 120 m/s
pojemność magazynka: 10 kulek BB 4,46 mm
długość całkowita: 260 mm
długość lufy: 110 mm
masa: 687 g
Opinie

Opinie o Wiatrówka Umarex Tornado k.4,46mm BB (5.8199)

Rewelacyjna jakość!
Rewelacyjna jakość wykonania! Potwierdza opinię, że klasą samą dla siebie są wyroby Umarexu. To prawda, mam do czynienia z różną bronią i Umarex gwarantuje zawsze najlepsze wykonanie i dokładność wykonania szczegółów. Na drugim miejscu stawiam broń turecką, gorszą od w/w ale lepszą od np. włoskiej...
Ocena
wk61 (Dodano 21.03.2016)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij