Kod produktu: KOL.597-004

Czas wysyłki: 24 godziny

Wiatrówka rewolwer Rhino Black OPS Chiappa Firearms kal.4,46mm CO2 do17J

669,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Rewolwer wiatrówka Black Ops Rhino 4,5 mm

Black Ops Soul Rhino 4,5 mm to wiatrówka CO2 strzelająca dwoma rodzajami śrutu, będącą wierną i w pełni licencjonowaną repliką rewolweru Chiappa Rhino.

Producentem wiatrówki jest tajwańska firma Wingun, która we współpracy z Chiappa Firearms i BO Manufacture opracowała wspaniałą replikę, wyróżniającą się realistyczną masą, wymiarami, obsługą manualną, a takze kompatybilnością przyrządów celowniczych z oryginałem.

W efekcie powstała wiatrówka rewolwer na CO2, która ma wszystkie elementy konstrukcyjne charakterystyczne dla Chiappa Rhino:

- ciężką metalową konstrukcję,
- heksagonalny bębenek,
- funkcjonujący wskaźnika napiętego kurka (iglicy),
- lufę o obniżonej osi,
- lufę o wysokim profilu z portingiem,
- mechanizm spustowy SA/DA,
- oficjalne oznaczenia Chiappa Firearm,
- oryginalne światłowodowe przyrządy celownicze,
- boczną dźwignię do blokowania bębna.

Marzenie każdego strzelca - Chiappa Rhino
Rewolwer ma ciężką konstrukcję wykonaną niemal w całości z metalu, co gwarantuje niezawodne i długotrwałe użytkowanie. Z tworzywa wykonano jedynie okładziny, które wiernie imitują drewniany chwyt stosowany w broni palnej. Dzięki takiej konstrukcji wiatrówka waży aż 1100 g, czyli niemal tyle samo ile wynosi ciężar załadowanego rewolweru. W wiatrówce zastosowano lufę o długości 5 cali (127 mm), co dzięki czemu rewolwer gwarantuje dobrą celność także na większym dystansie. Black Ops Soul Rhino 4,5 mm wykorzystuje światłowodowe przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki. Realizm konstrukcji podkreśla fakt, że przyrządy celownicze wiatrówki są kompatybilne z bronią palną. Podobnie jak w oryginale wiatrówką ma heksagonalny bębenek, wskaźnik napiętej iglicy (kurka wewnętrznego) oraz wentylowaną lufę o wysoki profilu.
W podobnie jak w oryginalne rękojeść ma łagodny profil, wysoko podciętą ostrogę oraz teksturowane ścianki boczne odpowiedzialne za wygodny i pewny chwyt.

Śrut BB'S czy diabolo?
Rewolwer został przystosowany do strzelania dwoma rodzajami śrutu tj. diabolo 4,5 mm oraz BB's 4,46 mm. Zamiast klasycznego magazynka do ładowania śrutu zastosowano mosiężne kartridże, przypominające amunicję do broni. Po umieszczeniu śrutu diabolo lub BB's w tylnej części kartridża, łuski ładujemy do komór bębenka. Taka funkcjonalność powoduje, że wiatrówka świetnie sprawdzi się zarówno do precyzyjnego, jak i dynamicznego strzelania. Dzięki temu nie musimy podejmować trudnego wyboru czy kupić wiatrówkę bb, czy wiatrówkę na śrut diabolo.
Podczas strzelania bębenek automatycznie obraca się, identycznie jak ma to miejsce w prawdziwym rewolwerze. Do odblokowywania bębna służy boczna dźwignia.

Wydajna wiatrówka rewolwer na CO2
Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelony śrut diabolo osiąga energię ok. 3,5 J, co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m. Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 są bardzo proste, wystarczy zdjąć polimerową okładzinę, umieścić kapsułę w porcie oraz dokręcić ją za pomocą klucza imbusowego. Klucz montażowy zamocowano na stałe do okładziny, dzięki temu jest zawsze przy wiatrówce, przez co unikamy prozaicznego problemu związanego z zapominaniem narzędzia niezbędnego do wymiany kapsuły.
Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy podwójnego działania
W rewolwerze zastosowano mechanizm spustowy SA/DA z kurkiem wewnętrznym, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim napięciu kurka. Za szczerbinką zastosowano wskaźnik napięcia iglicy, który informuję on strzelca o gotowości broni do strzału. Takie rozwiązanie wynika z faktu, że w odróżnieniu od klasycznych rewolwerów, Chiappa Rhino strzela z dolnej komory bębna, natomiast kurek właściwy znajduje się wewnątrz chwytu. W tym przypadku kurek zewnętrzny pełni jedynie funkcję dźwigni służącej do napinania kurka wewnętrznego.

- Ilość szyn montażowych: 1
- Kaliber: 4,5 mm
- Klasa celności: rekreacyjna
- Możliwość zamontowania:celownik laserowy ,latarka
- Pojemność magazynka:  6 szt
- Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
- Typ śrutu: BB ,diabolo
- Typ szyny: 22 mm (picatinny)
- Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
- Typ zasilania CO2: 12 g
- Materiał obudowy: metal
- Materiał okładzin: polimer
- Długość całkowita: 241 mm
- Masa: 1100 g

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij