Wiatrówka pistolet SMITH&WESSON M&P 45 (5.8162) 4,5

449,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Niezwykle udana seria MILITARY & POLICE została wzbogacona o nowy pistolet strzelający śrutem ołowianym diabolo. Model ten korzysta ze sprawdzonego systemu użytego w takich modelach jak Walther CP99 czy Beretta M92 FS, gdzie stosuje się cylindryczny magazynek 8-strzałowy. Ruchomy metalowy zamek daje możliwość napięcia bijnika, co skraca drogę spustu i umożliwia oddanie bardziej precyzyjnego strzału.

Szybka wymiana kapsuły dzięki systemowi FAST ACTION, który umożliwia błyskawiczne otwarcie komory w której znajduje się kapsuła CO2.

Pistolet ten działa w systenie SA/DA, czyli jest możliwość napięcia kurka przed strzałem. Podobnie jak w bardzo udanym pistolecie Walther CP99, kurek można napiąć poprzez odciągnięcie zamka do tyłu. Dzięki samonapinaczowi można także strzelać bez napinania zamka pociągając jedynie za spust.

SMITH&WESSON M&P45
Pneumatyczna wersja pistoletu stworzonego dla wojska i policji w ramach amerykańskiego programu obrony - U.S. Homeland defense. Nowoczesne wzornictwo i ergonomia oraz tradycyjna niezawodność to główne zalety pierwowzoru, który powstał w 2005 roku na bazie modeli Sigma oraz SW99.

Dzięki koncernowi UMAREX możemy cieszyć się tym samym modelem w wersjach pneumatycznych - wiatrówce Smith&Wesson 586 oraz 686, dostępnych dla każdego.
Niemiecka firma Umarex cieszy się dużą renomą między innymi dzięki możliwości produkowania kilku modeli rewolweru Smith&Wesson w wersji pneumatycznej - 586. Znaczek licencyjny Smith&Wesson na replikach Umarexa zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości produkcji i zachowania elitarnego stylu.Kabura nie wchodzi w skład zestawu.

LICENSED TRADEMARK OF SMITH & WESSON CORP.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
kaliber: 4,5mm,
prędkość pocz. 110 m/s,
typ śrutu: diabolo 4,5mm
pojemność magazynka: 8 szt.
zasilanie: 12g kapsuła CO2
waga: 620g
długość całkowita: 190mm
szyna akcesoryjna pod lufą


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie
zamawiam Zamknij