Wiatrówka pistolet Smith&Wesson M&P 40 TS (5.8318) 4,46

549,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Animacja 360°

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS to zmodernizowana wersja popularnego pistoletu pneumatycznego Smith & Wesson M&P, w którym zastosowano ciężki, metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blowback, licencjonowane oznaczenia producenta oraz w pełni funkcjonalny bezpiecznik skrzydełkowy.


Na przykładzie pistoletu pneumatycznego Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back niemiecki koncern Umarex po raz kolejny udowadnia swoje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w projektowaniu wysokiej jakości wiatrówek wiernie odwzorowujących detale i działanie broni bojowej.


Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS została wykonana na bazie wytrzymałego polimerowego szkieletu, na którym osadzono solidny metalowy zamek, czyli dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pistoletu w wersji bojowej.

Ciężar pistoletu Smith & Wesson M&P 40 TS wynosi 725 g, dzięki czemu wiatrówka naprawdę odczuwalnie leży w dłoni, co pozwala się cieszyć jej solidną konstrukcją.

Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.


Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Jego ciężka, metalowa konstrukcja, ułatwia szybką wymianę na nowy magazynek oraz zapewnia trwałość użytkowania. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie), ta prosta czynność nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Stosowanie wysokiej jakości kapsuł CO2, np. Walther lub Umarex, pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagą działanie systemu blowback, czyli pracującego przy strzale zamka. 

Praca systemu blowback jest mocno odczuwalna przy strzale i zapewnia nieodparte wrażenie strzelania z broni palnej, co ucieszy każdego miłośnika militariów i strzelectwa.


W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,46 mm. Śrut stalowy (np. Umarex) najlepiej sprawdza się podczas strzelania do puszek, butelek, dedykowanych celów reaktywnych, np. poperów, na dystansie 15-20 m.


Za bezpieczeństwo wiatrówki CO2 odpowiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału.


Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle wygodne zwłaszcza dla osób dopiero uczących się strzelać.

Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną w standardzie 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

Na zamku i rękojeści pistoletu Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back są naniesione licencjonowane oznaczenia producenta oraz unikatowy numer seryjny, co oczywiście dodatkowo podnosi realizm i estetykę tego wspaniałego pistoletu wiatrówkowego.


Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back to wysokiej klasy pistolet CO2, którego realizm wykonania i parametry strzeleckie doceni każdy miłośnik strzelectwa pneumatycznego i militariów.


W zestawie: paczka ok. 100 kulek BB, 2 nakładki na rękojeść (duży i średni rozmiar).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Umarex
zasilanie: kapsuła CO2 12g
kaliber: 4,46 mm (kulki stalowe BB)
typ śrutu: kulka stalowa BB (4,46 mm)
długość całkowita: 192 mm
długość lufy: 106 mm
pojemność magazynka: 15 szt.
prędkość początkowa: 95 m/s
energia: 1,4 J
masa: 725 g


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie
zamawiam Zamknij