Wiatrówka pistolet Sig Sauer P226 (AIR-226F-177-12G-16-FDE) 4,5 FDE

Special Price 649,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 749,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Sig Sauer z gwintowaną lufą zasilana jest kapsułą z gazem CO2.

Replika ta została stworzona na wzór Sig Sauera P226. Materiałem, z jakiego prawie w całości wykonano wiatrówkę, jest metal. Rękojeść wykonana jest natomiast z tworzywa sztucznego o antypoślizgowej fakturze.

Na zamku widnieją oznaczenia producenta pierwowzoru Sig Sauer. Mechanizm spustowy funkcjonuje w systemie SA/DA. Single action jest to pojedyncze działanie, które polega na napięciu kurka kciukiem lub ruchem zamka i oddaniu strzału. Natomiast double action bazuje na napięciu kurka poprzez naciśnięcie spustu na całym jego odcinku, następnie zwolnieniu spustu, co spowoduje strzał.

Kurek możemy napiąć tylko wtedy, gdy wiatrówka jest odbezpieczona. 

Replika została wyposażona w dźwignię zwalniania napiętego kurka, która znajduje się po lewej stronie wiatrówki. Dźwignia ta chroni także przed przypadkowym oddaniem strzału. Replika posiada zasobnik rewolwerowy, zasilany śrutem grzybkowym. Prędkość wystrzeliwanego śrutu to 152 m/s.

Magazynek został zbudowany z łącznika, na którego osiach obrotu poruszają się dwa zasobniki o pojemności po 8 śrucin każdy. Po oddaniu ośmiu strzałów magazynek trzeba obrócić o 180 stopni. Czynność ta umożliwi oddanie kolejnych ośmiu strzałów. Za pomocą przycisku, który znajduje się u nasady kabłąka możemy zwolnić magazynek.

Wiatrówka posiada system odrzutu zamka - blow back, który nadaje autentyczności strzelania. Odrzut jest intensywny i odczuwalny podczas każdorazowego oddania strzału.

Zamontowanie do repliki dodatkowego celownika laserowego lub latarki możliwe jest dzięki szynie RIS 22 mm, umieszczonej pod lufą.

W skład zestawu wchodzi wiatrówka i magazynek.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne
Model: Sig Sauer P226
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa: 152 m/s
Pojemność magazynka: 16 szt
Waga: 1150 g
Długość: 225 mm
Kolor: flat dark earth
Spust: SA/DA
Producent: Sig Sauer, USA
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij