Wiatrówka pistolet Heckler&Koch USP (5.8346) 4,46

579,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Heckler&Koch USP to realistyczna replika pneumatyczna, która strzela stalowym śrutem BB i posiada mocny system blow-back, zapewniający efektowny odrzut zamka po strzale.


Wiatrówka Heckler&Koch USP 4,5 mm Blow Back posiada polimerowy szkielet oraz metalowy, ruchomy zamek. Cała konstrukcja ma ciężar zbliżony do wersji palnej, aż 976 g.

Wiatrówkę zasila standardowa 12 g kapsuła CO2, wkręcana do wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności 18 śrutów BB.


Stalowy śrut miotany jest z prędkością 105 m/s, umożliwiając efektywne strzelania na dystansie 10-15 m.

Największą zaletę tego pistoletu stanowi mocny system blow-back, który zapewnia efektowny odrzut zamka po strzale, wiernie naśladując mechanikę broni palnej. Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu. Zwolnienie zamka odbywa się poprzez wciśnięcie dźwigni blokady zamka. Blow-back jest zatem nie tylko efektowny, ale również podnosi realizm strzelania.


Pistolet USP 4,5 mm Blow Back jest wyposażony w lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, pełniący również rolę decockera, czyli dźwigni zwalniającej napięty kurek. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, znane z najlepszych konstrukcji broni palnej.

Podobnie jak w wersji palnej, chwyt wiatrówki oraz manipulatory posiadają antypoślizgowe teksturowanie, zwiększające komfort i efektywność obsługi pistoletu.

Producent nie zapomniał o licencjonowanych oznaczeniach HK, naniesionych na zamku, chwycie oraz magazynku.


Heckler&Koch USP 4,5 mm Blow Back to wysokiej jakości wiatrówka do strzelania rekreacyjnego, z mocnym systemem blow-back oraz realistyczną obsługą wzorowaną na broni bojowej.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Umarex
Materiał: metal + tworzywo sztuczne
Kaliber: 4,5 mm
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 105 m/s
Pojemność magazynka: 18 szt.
Długość: 205 mm
Masa: 976 g
Opinie
zamawiam Zamknij