Wiatrówka KRAL PUNCHER PRO SILENT W 4,5 PCP drewno (KPPS45W) ekp<17J

2 190,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Puncher PRO SILENT

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzanie wykonywanych jest ręcznie.   

Karabinek PCP PRO SILENT z serii Puncher to powrót do klasyki. Elegancki wygląd i świetne parametry techniczne sprawiają, że PRO SILENT to niewątpliwie wiatrówka z górnej półki. To co wyróżnia ten karabinek to pięknie wykonane drewniane łoże o niezwykle ergonomiczny kształcie.

Wiatrówka dzięki wbudowanemu tłumikowi jest bardzo cicha, a jakość wykonania wpływa na precyzję strzelania. Karabinek posiada tylny naciąg oraz pełną bakę policzkową.

Kartusz o pojemności 330 cc (200 bar) pozwala na długie strzelanie, a regulator prędkości początkowej pozwala dostosować parametry strzału do dystansu, a także pomaga efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu. W zależności od rodzaju śrutu, prędkość początkowa może oscylować w granicy ok. 250 m/s.

Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych Puncher PRO SILENT wymaga montażu preferowanej przez strzelca optyki. Wiatrówka posiada dolną szynę Picatinny na której można zamontować dwójnóg.

Karabinek wyposażony jest w magazynek z automatyczną indeksacją, ale także z powodzeniem można w nim używać wkładki jednostrzałowej. Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny.

W zestawie:

-wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER PRO SILENT W PCP w drewnie 4,5 mm
-walizka polimerowa
-wkładka jednostrzałowa
-wtyk mosiężny, klucz imbusowy oraz uszczelki
-dolna szyna akcesoryjna ze śrubą
-2 szt magazynków

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-masa wiatrówki: 3. 85 kg,
-długość lufy: 58 cm,
-długość całkowita: 105 cm,
-kartusz: 200 bar/330 cc
-osada: orzech,
-prędkość początkowa: ok. 250 m/s,
-energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J.
Opinie