Wiatrówka karabinek Umarex 850 M2 Target KIT z adapterem na CO2 kal. 4,5mm ekp<17J (464.00.31-1)

Special Price 1 879,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 1 899,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wielostrzałowa wiatrówka z gwintowaną lufą, zasilana 88g nabojem CO2 umieszczanym pod lufą, strzelająca śrutem grzybkowym (Diabolo) 4,5 mm. Łoże karabinka wykonano z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem, dzięki czemu konstrukcja jest lekka i odporna na uszkodzenia.

Model 850 M2 wyposażony został w automatyczny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego strzału. Przy każdym przeładowaniu dźwignią rygla, zostaje on aktywowany. Magazynek wiatrówki mieści 8 śrucin 4,5 mm Diabolo.

W karabinku zastosowano światłowodowe przyrządy celownicze - czerwoną muszkę i zieloną szczerbinkę. Światłowodowa technologia pozwala na łatwe celowanie nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Muszka jest regulowana w poziomie, natomiast szczerbinka w pionie i poziomie.

Lufa wiatrówki zakończona została gwintem 1/2"-20 UNF, na który zamontowany został tłumik dźwięku K3 Neo.

Kolba karabinka wyposażona została w wyraźnie podniesioną bakę (poduszkę policzkową) pozwalającą wygodnie i stabilnie złożyć się do strzału użytkownikom prawo jak i leworęcznym. Ponadto na bakę policzkową zamontowana jest nakłada podwyższająca, która poprawia ułożenie oka w linii celowania podczas stosowania lunety. Nakładka może zostać zdjęta w łatwy i szybki sposób.

Kolba zakończona jest gumową, wentylowaną stopką idealnie dopasowującą się do anatomii strzelca. Łoże jest teksturowane w miejscach chwytów, co skutecznie zabezpiecza przed ślizganiem się dłoni.

Na grzbiecie wiatrówki znajduje się szyna montażowa w standardzie 11 mm, umożliwiająca zamontowanie lunety celowniczej. W przedniej części łoża, po bokach i u dołu, zamontowane zostały szyny w standardzie Picatinny, do który można przyłączyć wskaźnik laserowy, dwójnóg itp.

Do wiatrówki dołączona została luneta celownicza 6x42 wraz z montażem oraz adapter zasilania, dzięki któremu wiatrówkę można zasilać dwoma kapsułami CO2 12 g.

W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- magazynek,
- luneta Walther 6x42,
- tłumik dźwięku,
- adapter zasilania 2x 12g CO2.

-Kaliber: 4,5 mm (.177)
-Typ śrutu: 4,5 mm diabolo
-Prędkość początkowa: 250 m/s
-Energia kinetyczna: poniżej 17 J
-Długość lufy: 600 mm
-Długość całkowita: 1186 mm
-Waga: 3697 g

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-Kaliber: 4,5 mm (.177)
-Typ śrutu: 4,5 mm diabolo
-Prędkość początkowa: 250 m/s
-Energia kinetyczna: poniżej 17 J
-Długość lufy: 600 mm
-Długość całkowita: 1186 mm
-Waga: 3697 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij