Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka NORICA Dream Max + luneta 4x32 kal.4,5 mm (111.13.325)

Kod SKU: 111.13.702
Kod EAN: 8414462123245
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
799,00 zł Darmowa dostawa
Pasjonuje Cię strzelectwo? Postaw na wiatrówki i akcesoria. Wiatrówki karabinki wyróżniają się dużą celnością oraz łatwością obsługi. Sprawdź, czym zaskoczy Cię Strzelectwo – wiatrówka karabinek NORICA Wiatrówka karabinek NORICA Dream Max + luneta 4x32 kal.4,5 mm (111.13.325). Zamów ją już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

Karabinek Norica Dream Max to wiatrówka przeznaczona do strzelania wyłącznie na dużych dystansach. Szczególnie polecana osobom, które poszukują mocnego karabinu pneumatycznego. Oburęczne łoże Dream Maxa wykonane jest z mocnego polimeru w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie automatycznie zwiększa żywotność produktu, a także absorbuje część drgań. Aby ułatwić celowanie i zapewnić solidny chwyt zastosowano karbowanie na przedniej części łoża i chwycie pistoletowym. Profilowana baka policzkowa, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo ułatwia trzymanie odpowiedniej pozycji strzeleckiej i swobodne namierzanie celu. Zadaniem stopki jest również absorbowanie odrzutu, który jest odczuwalny.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 355 mm. Na końcu lufy zamontowano na stałe aluminiowy tłumik dźwięku. Na stalowym zamku producent umieścił szynę montażową w standardzie 11 mm żeby umożliwić montaż dowolnie wybranej lunety celowniczej, Jednak w zestawie dołożono lunetę Norica 4x32.

Wiatrówka Dream Max miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s przez co pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na znaczne dystanse. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie wykonanej z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy.

Zatosowane technologie:
German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach srężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

Solid Steel Breech - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowolały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

Silent Shot - Technologia Norica SilentShot zaprojektowana przez nasze studio inżynierskie znacznie redukuje podmuch wylotowy podczas strzelania tym samym dźwięk wystrzału jest bardziej stłumiony i nie dekoncentruje strzelca.

Cechy produktu:

- Odporne na wstrząsy i oburęczne łoże z włókien polimerowych
- Wentylowana stopka z gumy
- Karbowanie w chwytach pistoletowym i przednim
- Automatyczny system bezpieczeństwa
- 11 mm. szyna montażowa
- Luneta 4x32 w zestawie
- Wiatrówka jest dostosowana do norm prawnych w Polsce i jej energia to mniej niż 17 J.


- KALIBER: 4,5 mm
- PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
- ENERGIA POCISKU: 16 J
- RODZAJ ŚRUTU: diabolo
- RODZAJ LUFY: gwintowana
- DŁUGOŚĆ LUFY: 355 mm
- DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 1160 mm
- RODZAJ ZASILANIA: sprężyna z niemieckiej stali
- RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY: klasyczny / łamana lufa
- PRZYRZĄDY CELOWNICZE: luneta
- SZYNA MONTAŻOWA: 11 mm
- SZYNA AKCESORYJNA: nie
- MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA: polimer
- KOLOR WYKOŃCZENIA: czarny
- BEZPIECZNIK: automatyczny
- SYSTEM SPUSTOWY: stały
- CELNOŚĆ: precyzyjna
- ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU: 50 m
- TRYB STRZELANIA: jednostrzałowy
- ODRZUT: mocny
- RODZAJ KOLBY: z baką profilowaną
- W ZESTAWIE: klucz imbusowy, luneta 4x32, tłumik

Więcej informacji
Kod SKU111.13.702
ProducentNORICA
Kod EAN8414462123245
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka NORICA Dream Max + luneta 4x32 kal.4,5 mm (111.13.325)