Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka NORICA Black Eagle kal.4,5 mm (111.21.001)

Kod SKU: 111.21.012
Kod EAN: 8414462119484
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
1 299,00 zł Darmowa dostawa

Karabinek Norica Black Eagle to należąca do grupy tych najbardziej eleganckich. Delikatna linia łoża z drewna bukowego barwionego na czarno to kwintesencja stylu. Dzięki wstawkom w naturalnym kolorze drewna nabrała ona wyrazistości. Wspomniane dodatki umieszczono nie przypadkowo gdyż znajdują się ona na chwycie w przedniej części łoża oraz na chwycie pistoletowym. Niesamowita technologia sprawia ogromną przyjemność ze strzelania. Aby ułatwić strzelanie i zapewnić solidny chwyt miejsca gdzie należy ułożyć dłonie zostały odpowiednio wyprofilowane, a jasne wstawki posiadają karbowanie. Baka policzkowa jest profilowana żeby ułatwić utrzymanie pozycji strzeleckiej podczas namierzania celu. Kolba, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo poprawia podparcie wiatrówki na ramieniu i utrzymanie odpowiedniej postawy podczas strzelania, dodatkowo absorbuje część odrzutu.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 354 mm. Lufa jest wykonana z twardej i solidnej stali. Na jej końcu mieści się tłumik dźwięku Silent Shot zaprojektowany przez laboratoria Norica. Jest to niespotykane w wiatrówkach konkurencji w podobnym przedziale cenowym. Do celowania służą światłowodowe przyrządy celownicze - muszka i szczerbinka Tru-glo. Aby przypakiem nie złamać muszki została ona otoczona metalowym płaszczem, który doskonale ją chroni przed uderzeniami. Szczerbinka jest regulowana. Tą wiatrówką strzela się na duże dystanse i nie posiada ona lunety w zestawie jednak na stalowym zamku umieszczono szynę montażową w standardzie 11 mm przez co można tam zamontować dowolnie wybraną przez siebie lunetę celowniczą. Aby zwiększyć celność i powtarzalność strzału zamontowano system NATS czyli całkowicie regulowany spust dlatego cały proces wystrzału jest bardzo płynny.

Wiatrówka Black Eagle miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s przez co pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na spore dystanse, ale nie wymaga specjalnych pozwoleń czy rejestracji. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy. Cały mechanizm przełamania lufy i naciągnięcie sprężyny został tak zaprojektowany aby zmniejszyć siłę, która jest potrzebna do tego procesu.

Zastosowane technologie:
German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach sprężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

Norica Adjustable Trigger System - to system, który umożliwia regulację długości pierwszej i drugiej fazy, a także siłę nacisku na język spustowy. Takie rozwiązanie pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb strzelca eliminując tym samym szarpnięcia przy strzale. Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim strzałem!

Silent Shot - Technologia Norica SilentShot zaprojektowana przez nasze studio inżynierskie znacznie redukuje podmuch wylotowy podczas strzelania tym samym dźwięk wystrzału jest bardziej stłumiony i nie dekoncentruje strzelca.

Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenia celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji przednich ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

Cechy produktu:

- Łoże z bejcowanego drewna bukowego
- Wentylowana gumowa stopka
- Karbowanie w uchwycie pistoletowym i przednim
- Automatyczny bezpiecznik
- Regulowany spust
- Muszka zabezpieczona stalowym kapturem
- Tłumik dźwięku
- 11 mm. szyna montażowa


- KALIBER: 4,5 mm
- PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
- ENERGIA POCISKU: 16 J
- RODZAJ ŚRUTU: diabolo
- RODZAJ LUFY: gwintowana
- DŁUGOŚĆ LUFY: 354 mm
- DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 1190 mm
- RODZAJ ZASILANIA: sprężyna z niemieckiej stali
- RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY: klasyczny / łamana lufa
- PRZYRZĄDY CELOWNICZE: muszka i szczerbinka regulowana tru-glo
- SZYNA MONTAŻOWA: 11 mm
- SZYNA AKCESORYJNA: nie
- MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA: drewno bukowe
- KOLOR WYKOŃCZENIA: czarny
- KOLOR DODATKÓW: brązowy
- BEZPIECZNIK: automatyczny
- SYSTEM SPUSTOWY: regulowany NATS
- CELNOŚĆ: precyzyjna
- ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU: 35 m
- TRYB STRZELANIA: jednostrzałowy
- ODRZUT: średni
- RODZAJ KOLBY: z baką

Więcej informacji
Kod SKU111.21.012
ProducentNORICA
Kod EAN8414462119484
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka NORICA Black Eagle kal.4,5 mm (111.21.001)