Wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER Maxi S Silent 5,5 PCP-polimer (KPMSS55) ekp<17J

1 799,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Puncher MAXI S SILENT

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzanie wykonywanych jest ręcznie.

Najważniejszym elementem wiatrówki PCP Puncher MAXI S SILENT jest wbudowany tłumik, który wyjątkowo wycisza strzał. Ta polimerowa wersja Puncher MAXI SILENT dysponuje kartuszem o pojemności 280 cc (200 bar) pozwalającym na długie strzelanie, a regulator prędkości początkowej umożliwia dostosowanie parametrów strzału do dystansu oraz pomaga efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu.

Biatlonowa boczna dźwignia przeładowania to bardzo wygodne rozwiązanie dla strzelca, a detale takie jak: gumowa stopka kolby, regulowana baka policzkowa oraz spust znacząco podnoszą komfort użytkowania. Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny. Wiatrówka posiada górną szynę akcesoryjną 11 mm oraz 22 mm do montażu preferowanej przez strzelca optyki oraz dolną szynę, na której można zamontować dwójnóg. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w kartuszu pozwala uzyskać prędkość wylotową ok. 200 m/s (ok. 16 J).
 
Karabinek wyposażony jest w magazynek z automatyczną indeksacją (możliwość stosowania wkładki jednostrzałowej).

W zestawie:

-wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER Maxi S Silent PCP-polimer kal.5,5mm ekp<17J
-dwójnóg
-2 szt. magazynków .22 cal
-wkładka jednostrzałowa
-mosiężny wtyk z uszczelkami

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

masa wiatrówki: 3. 40 kg,
długość lufy: 53. 5 cm,
długość całkowita: 100 cm,
kartusz: 200 bar/ 280 cc
osada: polimer.
Opinie
zamawiam Zamknij