Wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER BREAKER WS Silent 5,5 PCP-drewno (KPBWS4555) ekp<17J

1 999,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Puncher BREAKER WS

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

Puncher BREAKER to jedna z najlepszych wiatrówek oferowanych przez KRAL ARMS. W modelu BREAKER WS w każdym detalu dostrzega się wyjątkowo wysoką jakość użytych materiałów i wykonania. Nowoczesna konstrukcja połączona z klasyką w postaci drewnianego łoża daje wyjątkowy efekt. Konstrukcja BULLPUP sprawia, że wiatrówka jest nie tylko krótsza, ale i stosunkowo lekka.

Z uwagi na brak mechanicznych przyrządów celowniczych Puncher BREAKER WS został wyposażony  w szynę akcesoryjną (22 mm) umożliwiającą montaż preferowanej przez strzelca optyki. Zwraca również uwagę wysokiej jakości gwintowana lufa z odkręcanym tłumikiem dźwięku (gwint ½ UNF). Karabinek wyposażony jest w magazynek z automatyczną indeksacją (możliwość stosowania wkładki jednostrzałowej). Za bezpieczeństwo odpowiada prawostronny bezpiecznik manualny.

Puncher BREAKER WS dysponuje kartuszem o pojemności 280 cc (200 bar) pozwalającym na długie strzelanie oraz regulatorem prędkości początkowej umożliwiającym dostosowanie parametrów strzału do dystansu oraz pomagającym efektywnie zarządzać zapasem powietrza w kartuszu. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w kartuszu pozwala uzyskać prędkość wylotową ok. 250 m/s (ok. 16 J). W przedniej części kartusza znajduje się wbudowany manometr. Napełnianie kartusza przeprowadza się za pomocą zaworu QuickFill używając do tego ręcznej pompki do PCP lub butli HP.

W zestawie:

-wiatrówka karabinek KRAL PUNCHER BREAKER WS Silent PCP-drewno kal.5,5mm
-klucz imbusowy
-2 szt. magazynek .177cal
-wkładka jednostrzałowa
-dolna szyna akcesoryjna ze śrubą
-mosiężny wtyk z uszczelkami i kluczem imbusowym

*zestaw nie zawiera optyki

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

masa wiatrówki: 3. 50 kg,
długość lufy: 53. 5 cm,
długość całkowita: 73 cm,
kartusz: 200 bar/280 cc,
osada: orzech.
Opinie
zamawiam Zamknij