Wiatrówka karabinek Kral N-11 5,5 Arboreal (KN11ARB55) Ekp<17J

599,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

N-11 ARBOREAL

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

N – 11 ARBOREAL to mocny karabinek sprężynowy z klasycznie łamaną lufą. Syntetyczne łoże typu thumbhole pokryte hydrografiką imitującą drewno to wyróżnik tej wersji modelu N - 11. Karabinek posiada obustronną bakę policzkowa typu Monte Carlo. Wiatrówka świetnie sprawdzi się w strzelaniu rekreacyjnym, a także sportowym.

Karabinek pneumatyczny N – 11 ARBOREAL posiada mechaniczne przyrządy celownicze z systemem TRUGLO (z regulowaną szczerbinką), górną szynę akcesoryjną do montażu optyki oraz regulowaną bakę policzkową. Gumowa stopka kolby absorbuje część energii odrzutu przy strzale, a precyzyjna gwintowana lufa i dwustopniowy mechanizm spustowy zapewniają dobrą celność. Wiatrówka posiada bezpiecznik manualny. W zależności od rodzaju śrutu, prędkość początkowa może oscylować w granicy ok. 190 m/s.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-masa wiatrówki: 4. 05 kg,
-długość lufy: 40 cm,
-długość całkowita: 125 cm,
-osada: polimer,
-prędkość początkowa: ok. 190 m/s,
-energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J.

Opinie
zamawiam Zamknij