Wiatrówka karabinek Industry Brand mod. B2-2A (IB-B2-2A-45) kal. 4,5 mm Ekp<17J

169,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Industry Brand B2-2A

Firma z wieloletnią tradycją Industry Brand od ponad 60 lat produkuje wiatrówki pneumatyczne dla firm na całym świecie pod znanymi światowymi markami.

Karabinki pneumatyczne Industry Brand wyróżnia wysoka jakość oraz dbałość o dopracowanie szczegółów mających znaczenie przy wysokiej ocenie wykonania i działania produktów tej marki.

Mocna, gwintowana Wiatrówka Industry Brand B2-2A to doskonały wybór dla osób szukających karabinka z klasycznie łamaną lufą, dobrych parametrach technicznych oraz ciekawym designie.

Model B2-2A
w kal. 4,5 mm to karabinek, który idealnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego i z pewnością będzie stanowił świetną alternatywę do spędzania wolnego czasu podczas spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu.

Łoże karabinka wykonane jest z ciemnego, dobrze wykończonego drewna, kolba posiada wygodną, lekko podniesioną bakę policzkową typu Monte Carlo oraz gumowaną stopkę działającą skutecznie jako stabilizator wstrząsów podczas odrzutu przy strzale.

Pomimo sporego gabarytu (długość całkowita 1130 mm) i masie bliskiej 3 kilogramów, karabinek jest bardzo dobrze wyważony i mogą z niego komfortowo strzelać również kobiety oraz młodzi adepci strzelectwa.

Kompresja powietrza dokonywana jest w tradycyjny sposób, poprzez łamanie lufy, czyli najbardziej popularną i wygodną metodę stosowaną w wiatrówkach sprężynowych, w przypadku modelu B2-2A mamy jeszcze do czynienia z systemem wspomagania łamania lufy znajdującym się z lewej strony w przedniej części łoża.

Karabinek, oprócz gwintowanej lufy, posiada również lekki, płynnie działający system spustowy.

Wiatrówka Industry Brand B2-2A została wyposażona w otwarte, wytrzymałe przyrządy celownicze, w pełni regulowaną szczerbinkę w pionie oraz poziomie oraz muszkę z zabezpieczającym pierścieniem.

Na górnej części karabinka zastosowano standardową szynę 11 mm do montażu celowników optycznych, nieocenionych przy strzelaniu precyzyjnym na większych dystansach.

B2-2A to niezawodny karabinek pneumatyczny, o solidnej konstrukcji, dużej prędkości początkowej i celności, wszystko to w przystępnej cenie i dobrej jakości.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: 4,5mm
- rodzaj naciągu sprężyny: łamana z wspomaganiem.
- przyrządy celownicze: regulowane w pionie i w poziomie.
- rodzaj kolby: drewno, Monte Carlo
- długość całkowica: 1130 mm
- prędkośc początkowa: 220 m/s,
-waga:2,8 kg.
- energia wylotowa śrutu poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Opinie