Wiatrówka karabinek Hatsan Apachi 1100X (H.1100X45) kal. 4,5 mm

499,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka karabinek Hatsan Apachi 1100X to karabinek sprężynowy z lufą łamaną, którego klasyczny design i dobre parametry strzeleckie docenią wszyscy początkujący i średnio zaawansowani strzelcy.


Hatsan Apachi 1100X to karabinek o eleganckiej, klasycznej osadzie, wykonanej z olejowanego drewna orzecha tureckiego, która nieodzownie kojarzy się z linią wysokiej jakości angielskich wiatrówek.

Ergonomiczna konstrukcja kolby z baką policzkową umożliwia wygodną obsługę karabinka osobom prawo- i leworęcznym. Wentylowana gumowa stopka kolby w dużym stopniu amortyzuje energię odrzutu powstającego po strzale, podnosi komfort użytkowania i zapewnia stabilniejsze podparcie. Za precyzję strzału odpowiadają wysokiej jakości gwintowana lufa o długości 420 mm oraz regulowany w dwóch zakresach metalowy spust.


Zastosowanie światłowodowych przyrządów celowniczych Tru-Glo o kontrastowych kolorach (zielony i czerwony) ułatwia ich szybkie zgrywanie, zwłaszcza przy słabym lub szczątkowym oświetleniu. Szczerbina jest regulowana w dwóch płaszczyznach (pionie i poziomie).


Karabinek posiada dwa systemy zabezpieczenia, tj. Anti Bear Trap Safety, blokadę chroniącą przed przypadkowym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, co w skrajnych przypadkach może doprowadzić do urazu palców lub dłoni oraz bezpiecznik automatyczny, zwalniany każdorazowo przed oddaniem strzału.


Lufa zewnętrzna jest zakończona polimerową nasadką, która zwiększa komfort podczas "łamania lufy" i naciągania sprężyny. Hatsan Apachi 1100X cechuje się dużą prędkością początkową, w granicach 300 m/s, co umożliwia nam strzelanie na większych dystansach z zadowalającą precyzją. Karabinek został wyposażony w szynę 11 mm ze stoperami, które przeciwdziałają przesuwaniu się montażu optyki w wyniku powstającego po strzale odrzutu.


Hatsan Apachi 1100X to bardzo dobry wybór na karabinek rodzinny, umożliwiający komfortowe strzelanie zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Hatsan
- kaliber: 4,5 mm
- pojemność magazynka: 1 szt.
- typ lufy: gwintowana
- osada: drewno orzecha
- bezpiecznik automatyczny: tak
- prędkość początkowa: 305 m/s (w zależności od typu śrutu)
- długość całkowita: 1095 mm
- długość lufy: 420 mm
- masa: 2900 g


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Opinie
zamawiam Zamknij