Wiatrówka karabinek Crosman-Benjamin WildFire PCP (BPWF17) 4,5 mm

799,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

12 strzałowa wiatrówka kaliber 4,5 mm, należąca do kategorii karabinków pneumatycznych PCP (Pre-Charged Pneumatic). Model WildFire osadzono w wytrzymałym łożu syntetycznym w kolorze czarnym. Lufa wiatrówki jest gwintowana.

UWAGA!!!
Do ładowania wiatrówek PCP konieczne jest źródło zasilania w sprężone powietrze:
- butla, z której można przetoczyć za pomocą zestawu ładującego PCP
- naładować za pomocą pompki 

Powietrze wtłaczane lub przetaczane do zbiornika wiatrówki powinno być osuszone, co ma zapobiec korodowaniu. Zbiornik powinien być stale naładowany do poziomu ok. 30 BAR, dzięki będzie się on samouszczelniał.

W regulowanych przyrządach celowniczych wykorzystano technologię światłowodową. Stała muszka posiada zielony pręcik doskonale zbierający światło z otoczenia i kierujący je w stronę oka strzelca. Pozwala on na łatwe celowanie nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

Na grzebiecie wiatrówki znajduje się szyna montażowa 11 mm -  można na niej zamontować lunetę optyczną lub celownik kolimatorowy.

Magazynek w wiatrówce mieści 12 śrutów typu Diabolo, a strzały oddawane są po każdym ściągnięciu języka spustowego. Nie ma zatem potrzeby "przeładowywania" wiatrówki ani wykonywania jakichkolwiek innych czynności.

Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 210 m/s
Maksymalne ciśnienie w zbiorniku: 138 barów (2000 psi)
Długość całkowita: 937 mm
Długość lufy: 525 mm
Waga: 1,68 kg
Producent: Crosman & Benjamin, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij