Wiatrówka karabinek BEEMAN USA 10613GP GAS RAM + lun.4x32 k.5,5 do17J TRUGLO GW

689,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka BEEMAN 10613GP kal. 5,5mm

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich.

Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością.

BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie.

Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.


Model 10613 GP to karabinek pneumatyczny wyposażony w gazową spręzynę GP zapewniającą płynne i precyzyjne użytkowanie.

Beeman 10613 wyposażony został w automatyczny bezpiecznik który jest uruchamiany w momencie naciągnięcia sprężyny gazowej.


Polimerowa kolba typu Thumbole z pistoletowym chwytem jest bardzo wygodna i składna, polimer sprawia że karabinek jest stosunkowo lekki i wytrzymały na uszkodzenia.

Karabinek posiada mechaniczne metalowe przyrządy celownicze wyposażone w system TRU – GLO, poprawiający widoczność muszki oraz szczerbinki, specjalne tworzywo w jaskrawych kolorach przewodzi światło, dlatego patrząc przez te przyrządy widzimy trzy jaskrawe kropki.

Światło nie jest zasilane żadnym wewnętrznym źródłem, system pobiera je z otoczenia. Dzięki temu można strzelać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w półmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach.

Wiatrówka posiada oczywiście lufę gwintowaną zakończoną koroną poprawiającą celność karabinka.

Przeznaczona jest do stosowania najpopularniejszego od lat na rynku śrutu ołowianego typu Diabolo tzn: szpic, grzybek, płaski oraz kulka ołowiana


Dodatkowo karabinek wyposażony został w szynę do montażu optyki celowniczej (11 mm) oraz w zestawie posiada lunetę marki Beeman 4x32 z obejmami montażowymi.


Taktyczny wygląd nadaje wiatrówce wyjątkowy, militarny charakter.


Informacje dodatkowe:

- kaliber 4.5mm,
- luneta: 4x32,
- maksymalna prędkość: 220 m/s,
- łoże: syntetyczne,
- automatyczny bezpiecznik
- energia wylotowa śrutu: poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij