Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG (125TG55) kal.5,5mm

449,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka karabinek AirMaster 125 TG to karabinek o nowoczesnej stylistyce, z klasycznie łamaną lufą, ergonomicznym, polimerowym łożem z regulowaną baką policzkową.


AirMaster 125 TG to karabinek wiatrówka, który zdecydowanie wyróżnia się wśród innych modeli na rynku. Głównie za sprawą swej oryginalnej konstrukcji, w której postawiono największy nacisk na ergonomię i wygodę użytkowania.


Łoże karabinka wykonano z czarnego polimeru, o przyjemnej w dotyku, matowej fakturze, dzięki której karabinek nie ślizga się w rękach. W obrębie chwytu i przedniej części łoża znajdują się teksturowane antypoślizgowe panele, poprawiające chwyt oraz podkreślające nieszablonową stylistykę. Kolba tego karabinka, to jeden z jego największych atutów.


Kolba typu thumbhole umożliwia pewniejsze objęcie chwytu (przełożenie kciuka), co wpływa na lepszą stabilizację i w efekcie celność karabinka. Symetryczna bryła kolby to uniwersalne rozwiązanie zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych. Gumowana baka policzkowa posiada regulowaną wysokość, co jest niezwykle przydatne przy wykorzystywaniu optyki oraz użytkowaniu karabinka przez osoby o różnym wzroście. Czynności zmiany wysokości baki dokonujemy za pomocą specjalnego pierścienia, którym w prosty i szybki sposób podnosimy lub obniżamy jej poziom. Zakończenie kolby w postaci gumowanej stopki to sprawdzone rozwiązanie, amortyzujące odrzut powstający po strzale oraz poprawiające punkt oparcia karabinka.


AirMaster 125 TG został wyposażony w dwustopniowy system spustowy.


W karabinku zastosowaną gwintowaną lufę o długości 440 mm. Na zakończeniu lufy zewnętrznej zamontowano polimerowy kompensator, który ułatwia i poprawia komfort naciągania sprężyny. Takie rozwiązanie jest szczególnie zauważalne i przydatne przy dłuższym strzelaniu.


AirMaster 125 TG jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze typu Tru-Glo. Światłowodowe włókna o kontrastowej kolorystyce (zielono czerwonej) w dużym stopniu ułatwiają i przyśpieszają zgrywanie muszki i szczerbinki, są również nieocenione podczas strzelania przy słabym lub szczątkowym oświetleniu.

Mechaniczne przyrządy celownicze można oczywiście zastąpić wybraną lunetą celowniczą, montowaną na zintegrowanej szynie 11 mm.


Karabinek AirMaster 125 TG uzyskuje prędkość początkową 180 m/s, która czyni go idealnym wyborem na wiatrówkę do strzelań rekreacyjnych na średnich dystansach dla młodzieży i osób dorosłych.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- lufa gwintowana
- bezpiecznik manualny
- klasycznie łamana lufa
- polimerowa ergonomiczna kolba typu thumbhole (otwór na kciuk)
- regulacja wysokości baki policzkowej (przy pomocy pokrętła)
- dwustopniowy mechanizm spustowy
- perforacje poprawiające uchwyt
- regulowane przyrządy celownicze typu TRU-GLO
- szyna 11mm do zamontowania celownika optycznego


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Opinie