Wiatrówka Browning X-Blade Hunter (2.4982) 4,5 mm

748,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka Browning X-Blade Hunter to nowocześnie zaprojektowany karabinek z klasycznie łamaną lufą, drewnianym łożem oraz światłowodowymi przyrządami TRU-GLO.


Drewniane łoże karabinka swoją linią nawiązuje do sztucerów myśliwskich, co dodatkowo podkreśla masywna lufa, od zewnątrz pokryta polimerem chroniącym przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ułatwiającym naciągnięcie sprężyny.

Profilowana kolba z niską baką policzkową posiada gumowaną stopkę, niwelującą odrzut po strzale oraz pomagającą w stabilnym oparciu karabinka. Na przedniej i chwytowej części naniesiono antypoślizgowe ryflowanie, poprawiające chwyt oraz podkreślające nowoczesną linię.


W karabinku zastosowano automatyczny bezpiecznik, który po naciągnięciu sprężyny uniemożliwia oddanie przypadkowego strzału. W tym celu należy zwolnić bezpiecznik, wygodnie obsługiwany kciukiem.

Wiatrówka Browning X-Blade Hunter 4,5 mm posiada światłowodowe przyrządy celownicze typu Tru-Glo, które w dużym stopniu ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbinki na celu, zwłaszcza przy słabym lub szczątkowym oświetleniu. Dzięki szynie 11 mm na karabinku można oczywiście zamocować wybrany celownik optyczny.


Browning X-Blade Hunter 4,5 mm to wysokiej jakości karabinek do strzelania rekreacyjnego, którym będziemy cieszyć się przez długie lata.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Umarex
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: poniżej 17 J
Prędkość początkowa: 240 m/s
Długość lufy: 442 mm
Długość całkowita: 1100 mm
Waga: 3040 g
Bezpiecznik automatyczny: tak
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij