Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WAR BOOK

WAR BOOK
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Oto pełne akcji książki militarne, które zainspirują każdego podróżnika i survivalowca! Poznaj historie, dzięki którym zrozumiesz lepiej polską historię lub przeniesiesz się w fantastyczne, wojskowe klimaty. Poczuj dumę z własnego kraju i jednocześnie pozwól sobie na chwilę dla siebie z powieściami z serii wydawniczej War Book.

War Book stawia na młodych autorów

Świat nie zawsze musi być taki, jakim go widzisz. Przeczytaj historię z najbardziej pasjonującej strony i spotkaj się z największymi narodowymi bohaterami. War Book gwarantuje spotkanie z niezwykłymi postaciami, które zapadną Ci na dłużej w pamięć. To nie są zwykłe książki. Zwykle tworzą je młodzi autorzy, którzy dobrze rozumieją, że męska literatura musi mieć w sobie mocny przekaz. Dzięki nim będziesz mógł poznać Polskę, jakiej jeszcze nie znałeś. Taką, w której mitologia łączy się z faktami, a nudne, historyczne daty zaczną w twojej wyobraźni ożywać, zmieniając się w prawdziwą i namacalną opowieść.

Łotrzykowska powieść o chłopaku z prowincji

Kto nie lubi łotrzykowskich opowieści, pełnych nagłych zwrotów akcji i barwnych bohaterach? „Mamy dusze muszkieterów” Zbigniewa Truszyńskiego to powieść, która przeniesie czytelnika w świat Legii Cudzoziemskiej. Autor sam był niegdyś jej częścią, przez co mógł odpowiednio oddać realia, jednocześnie jednak nie przechodząc w patos. Przeczytaj historie o młodym chłopaku z prowincji, który chce przeżyć prawdziwą przygodę i zwiedzić świat.

Niech przeszyje Cię wojenny dreszcz

Co byłoby, gdyby II wojna światowa wybuchła dwa lata później? Gdyby to Związek Radziecki napadł na Polskę? Zobacz, co mogłoby się stać i jak tragiczna mogłaby być ta wizja. Rozpocznij przygodę z trylogią Vladimira Wolfa, sięgając po pierwszy jej tom, czyli „Kryptonim burzy”. Dzięki sięgnięciu po cykl będziesz mógł spędzić więcej czasu z barwnymi bohaterami. Odkryj nowy poziom thrillera, połączonego z alternatywną historią oraz political fiction. Poznaj również inne powieści, które ma w swojej ofercie War Books.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com