Urządzenie na ukąszenia owadów ZAP-IT

Urządzenie na ukąszenia owadów ZAP-IT

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Urządzenie na ukąszenia owadów ZAP-IT

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: ZAP-IT
EAN: 5908262150103
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
22,00 zł

JAK DZIAŁA ZAP-IT?

 • Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu.
 • Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie 5x wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo centrum ukąszenia. 
 • Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.
 • Stosowanie ZAP-IT jest całkowicie bezpieczne dla ciała człowieka!

  Uwaga! Zamówione urządzenia wysyłamy w losowo wybranym kolorze.

ZAP-IT jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów, innych insektów, pokrzyw czy meduz!

Nie unikniemy ryzyka ukąszenia przez owady, jednak możemy znacząco zmniejszyć dolegliwości związane z ugryzieniem. Zatem co na ukąszenia komarów i innych insektów? ZAP-IT!

ZAP-IT niemal od razu redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!

Jakie są najlepsze sposoby na ukąszenia komarów? ZAP-IT!

Noś go przy sobie! Przyda się nad wodą, w lesie, na działce, w ogrodzie, na polu, na rower czy na boisku! Pozbądź się uczucia swędzenia po ukąszeniu komara, meszek, pokrzywy i innych insektów! Gdziekolwiek idziesz, cokolwiek robisz nie możesz pozbyć się ryzyka ukąszenia komara lub innych insektów! Środek odstraszający owady pomaga, ale jak wszyscy wiemy, one i tak znajdą sposób, by Cię znaleźć! Dobrze, żebyś miał ZAP-IT przy sobie, ale także w swojej domowej apteczce, w bagażu podróżnym czy sportowej torbie! Nigdy nie wiesz kiedy Cię coś ukąsi!

ZAP-IT przyda Ci się w ogrodzie, polu, na działce, kiedy chcesz posiedzieć wieczorem na świeżym powietrzu, gdy uprawiasz sport, jedziesz rowerem, opalasz się, przebywasz nad wodą... Kiedy przychodzi czas tych małych owadów, które sprawiają, że czas na świeżym powietrzu staje się dla wielu z nas koszmarem często zastanawiamy się jak rozwiązać ten swędzący problem. Co na ugryzienie komara? Idziemy do apteki. Potem smarujemy się, psikamy areozolami i używamy różnych maści oraz domowych sposobów. Nierzadko pytamy starszych: Co na ukąszenia komarów? Jak sobie z tym poradzić? Każdy ma jakieś swoje wypróbowane sposoby na ukąszenia komarów i innych insektów, na przykład meszek. ZAP-IT wnosi do tej odwiecznej walki nową jakość.

Dlaczego warto go mieć? Bo:

 • ZAP-IT jest bezpieczny, malutki, łatwy w użyciu, wolny od chemikaliów i niealergiczny!
 • ZAP-IT działa przez cienkie tkaniny (koszula, spodnie itp.)!
 • ZAP-IT pomaga do 1000 ukąszeń!
 • ZAP-IT - Używanie ZAP-IT jest najprostszą i najbardziej efektywną metodą niwelującą świąd i zapobiegającą drapaniu! W testach klinicznych ponad 90% badanych potwierdziło ustanie uczucie swędzenie już po kilku minutach!
 • ZAP-IT jest wolny od wszelkich chemikaliów, całkowicie niealergiczny, niewielki i leciutki, zapewnia dyskrecję użycia!
 • ZAP-IT nie potrzebuje baterii jego stąd żywot jest nieograniczony i zależy wyłącznie od częstotliwości użycia. Używaj go w pracy, w podróży, na wakacjach!
 • ZAP-IT jest niedrogi!

JAK DZIAŁA ZAP-IT?

Niewielki ładunek elektryczny generowany przez urządzenie, całkowicie bezpieczny dla ciała człowieka, zamyka komórki wokół podrażnionego miejsca. Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie kilka razy wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo jego centrum.

Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.

ZAP-IT nie jest maścią czy preparatem, ale skutecznym urządzeniem w kształcie małego pistolecika świetnie mieszczącego się w dłoni.

Wypróbuj na sobie! A kiedy Twoi Znajomi zapytają: Co na ugryzienie komara? Czy też co na ukąszenia komarów i innych insektów? Odpowiedz: ZAP-IT!

Pamiętaj! Są różne sposoby na ukąszenia komarów, ale ZAP-IT jest tylko jeden! Szybko! Pewnie! Bezpiecznie!

Jeśli sprawdzasz różne sposoby na ukąszenia komarów i innych insektów, nie zapomnij o swoim nowym, niezawodnym, choć niewielkim towarzyszu lata! Poleć go rodzinie i przyjaciołom. Niech już więcej nie swędzi!

Uwaga! Zamówione urządzenia wysyłamy w losowo wybranym kolorze.

Więcej informacji
Kod SKUZAP-IT
ProducentECOBRANDS
EAN5908262150103
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com