Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Książki i poradniki

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Książki, poradniki

Wybierasz się na biwak, urlop lub solowy wypad pod namiot? Chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy? Wszystkie te okazje są świetne do sięgnięcia po książki i poradniki o tematyce survivalowej i myśliwskiej. Sprawdź najciekawsze pozycje w naszym sklepie internetowym już teraz!

Książki do relaksu pod gołym niebem

Gdy rozbijesz swój biwak i wygodnie ułożysz się na hamaku, świetną formą relaksu będzie sięgnięcie po ulubioną książkę lub poradnik. Dlaczego? Szum drzew, strumyk w oddali i ptactwo zapewnią Ci świetny klimat do odprężenia. Czytając, możesz uruchomić swoją wyobraźnię i kompletnie się zrelaksować lub nadrobić zaległości. Zwłaszcza w leśnych sceneriach bardzo dobrą pozycją będzie książka „Ślady i tropy zwierząt. Sekrety Przyrody”. Autor Robert Dzwonkowski zawarł w niej najważniejsze zasady poznawania śladów i tropów zwierzęcych. Ilustracje i rozbudowane opisy pozwolą Ci nie tylko się odprężyć, ale też zdobyć cenną wiedzę w lesie.

Poradniki niezbędne do przetrwania

Innym typem książek i poradników świetnych na wypady za miasto, są pozycje poszerzające wiedzę z zakresu podróżnictwa. Taką propozycją może być legendarna już książka uznanego autora F. Galtona „Sztuka podróżowania”. Ten XIX wieczny geniusz zawarł w niej najważniejsze informacje o dawnych zasadach podróżowania i odkrywania nieznanych lądów. Możesz dzięki niej poszerzyć swoją wiedzę o dawne sposoby rozbijania obozów, czy forsowania rzeki. Dzięki temu Twój horyzont survivalowca zdecydowanie się poszerzy.

Obowiązkowe pozycje dla fanów przyrody

W chwilach relaksu możesz sięgnąć też po praktyczne książki i poradniki o tematyce kulinarnej. Dzięki nim podniesiesz swój poziom wiedzy na temat gotowania w terenie i przygotowywania potraw oraz swojskich wyrobów w domowych warunkach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz też świetne poradniki, które pomogą Ci przetrwać bez szwanku w nieznanym terenie. Zasady zawarte w niezbędnikach survivalowca to absolutny must have dla tych, którzy chcą wznieść swoje umiejętności radzenia sobie w terenie na wyżyny.

Książki i poradniki właśnie dla ciebie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najciekawsze propozycje publikacji uznawanych w świecie survivalu i bushcraftu za obowiązkowe. Dlatego nie wahaj się i zamów dla siebie odpowiadające Twoim gustom pozycje. Spakuj je do plecaka turystycznego i wybierz się z nimi na wyprawę w nieznane. Możesz też je czytać w hamaku zawieszonym na tarasie lub balkonie. To Ty o tym decydujesz. Udanego wypoczynku!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com