True Utility

TRUE UTILITY
 

True Utility - multitoole i gadżety stalowe

True Utility to brytyjska firma z dwudziestoletnią tradycją, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wielofunkcyjnych breloków i zawieszek, gadżetów reklamowych ze stali nierdzewnej, a także noży kieszonkowych, latarek edc oraz zapalniczek. Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość i funkcjonalność produktów, kierując swoją ofertę głównie do ludzi szukających minimalistycznych i praktycznych rozwiązań do codziennego zastosowania.

True Utility to marka z Wielkiej Brytanii specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu noży, multitooli i innych przydatnych podczas biwaku akcesoriów. Sprzęt do outdooru musi być lekki i niezawodny – takie właśnie są prezentowane poniżej produkty.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala marce True Utility na wprowadzanie do oferty praktycznych gadżetów, które mogą stanowić nieocenioną pomoc na co dzień oraz w czasie wypraw za miasto. Minimalistyczne rozwiązania spodobają się wszystkim miłośnikom małych sprytnych akcesoriów. Firma skupia się na oczekiwaniach użytkowników i odznacza się indywidualnym podejściem do klientów, dlatego w ofercie jest możliwość oznakowania narzędzi grawerem – może to stanowić świetną reklamę firmy podczas wyprawy survivalowej lub ćwiczeń taktycznych w większym gronie. Marka swoje produkty opakowuje w nieprzemakalne plastikowe etui, które doskonale się sprawdza w ciężkich warunkach biwakowych.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)