Trenażer strzelecki Mantis X2 Shooting Performance (MT-1005)

Trenażer strzelecki Mantis X2 Shooting Performance (MT-1005)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Trenażer strzelecki Mantis X2 Shooting Performance (MT-1005)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.379-004
EAN: 644216613328
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
549,00 zł
Akcesoria do broni palnej sprawiają, że strzelanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Przyjrzyj się różnorodnym produktom i dopasuj je do swojego ekwipunku. Broń palna – Akcesoria do broni palnej MANTIS Trenażer strzelecki Mantis X2 Shooting Performance (379-004) to rozwiązanie, które z pewnością warto mieć pod ręką – zarówno w terenie, jak i w czasie ćwiczeń. Zamów już teraz z darmową dostawą.

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance to trenażer strzelecki nowej generacji, który może być używany do broni krótkiej i długiej, wiatrówek oraz replik asg.

Po ogromnym sukcesie Mantis X producent nie zaprzestał prac nad ulepszeniem swojego systemu, co zaowocowało powstaniem trenażera nowej generacji Mantis X2.

Główne zmiany Manix X2 (w porównaniu do modelu Mantis X):
o 40% mniejsze gabaryty
o 50% niższy ciężar
3 × dłuższy czas pracy
4 × szybsza transmisja danych
Mantis X2 to urządzenie, które po zamontowaniu na broni długiej lub krótkiej (na szynie 22 mm Picatinny) analizuje zakres ruchu broni podczas ściągania języka spustowego, wykrywa oddanie strzału oraz w czytelny sposób sygnalizuje popełniane przez nas błędy strzeleckie.

System wychwytuje nasze braki i dostarcza cennych wskazówek, które pozwalają poprawić motorykę i technikę strzelania. MantisX to osobisty trener, który skutecznie wspiera trening nawet w warunkach domowych.

Urządzenie nie jest zsynchronizowane z tarczą tylko z bronią, na której jest zamocowane, co gwarantuje najwyższą precyzję pomiaru. Do działania systemu Mantis X2, niezbędny jest smartfon/ tablet z zainstalowaną darmową aplikacją (do pobrania na platformę Android oraz IOS).

Urządzenie po naładowaniu zapewnia do 20 godzin ciągłej pracy!. Może być ładowane za pomocą ładowarki sieciowej lub przy użyciu powet banku.

Mantis X2 to skuteczny system treningowy dla początkujących i zaawansowanych strzelców pozwalający błyskawicznie wyłapać popełniane przez nas błędy oraz wskazać skuteczne rozwiązania tych problemów.

Najważniejsze zalety systemu treningowego Manis X2:

Może być wykorzystywany do wiatrówek, replik asg, markerów RAM, broni krótkiej i długiej do analizy treningu bezstrzałowego
analiza i rejestracja danych w czasie rzeczywistym
kompaktowa, wytrzymała konstrukcja montowana na szynie Picatinny 22 mm za pomocą dźwigni QD
dla strzelców prawo i leworęcznych
aplikacja raportuje i zapisuje nasze treningi
ciężar 14 g
Uwaga! Trening strzelecki należy przeprowadzać z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa (B.L.O.S.) Urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie podczas treningu bezstrzałowego.

W zestawie:
urządzenie MantisX
kabel micro USB

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Montaż na szynę 22 mm (picatinny)
Wymiary
Masa [g] 14
Informacje producenta
Producent Mantis, USA
Symbol dostawcy MT-1005

Więcej informacji
Kod SKUKOL.379-004
SymbolProducentaMT-1005
ProducentMANTIS
EAN644216613328
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com