Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,75 L

Special Price 139,00 zł

Normalna cena: 149,00 zł

LUB
Opis

Szczegóły

Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,75 l jest wręcz idealny na wszelkie wypady poza miasto. Jest to jeden z ciekawszych produktów tej znanej na całym świecie marki.


Termos obiadowy Esbit Food Jug został wykonany ze stali nierdzewnej. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację, a antypoślizgowa powłoka uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się termosu z dłoni. W termosie przez wiele godzin można utrzymywać wysoką temperaturę, dzięki czemu przygotowany jeszcze w domu ciepły posiłek możemy zjeść później w terenie.

Zakrętka z bezpiecznikiem może służyć jako miseczka. Jego niewielka pojemność pozwala w wygodny sposób korzystać z niego także w biurze i samochodzie. To wszystko sprawia, że termos ten warto zabrać ze sobą np. na biwak, aby móc cieszyć się smacznym i ciepłym posiłkiem. Dzięki dobrym termosom nie trzeba martwić się o przygotowanie paleniska, o to skąd wziąć opał i czym rozpalimy ogień.

Produkty Esbit to najwyższa jakość, funkcjonalność i prostota. Firma powstała w 1936 roku w Niemczech i od tego czasu dostarcza na rynek wyroby spełniające najwyższe standardy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Charakterystyka:
- pojemność: 750 ml
- pokryty matową powłoką antypoślizgową
- średnica: 108mm
- wysokość: 160mm
- waga: 470g
Opinie

Opinie o Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,75 L

Bardzo dobry produkt. Polecam wszystkim!
Termos bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Może być zawsze pod ręką, ponieważ rozmiar i kształt sprawią, że bez problemu mieści się w miejskiej torbie na ramię. Rano umieściłem w nim kapustę z grochem i grzybami (nie była jakoś specjalnie gorąca), a po paru godzinach sprawdziłem - danie było nadal ciepłe i idealne do spożycia. Polecam!
Ocena
Surykatka (Dodano 13.11.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij