Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L

Special Price 129,00 zł

Normalna cena: 139,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 l jest wręcz idealny na wszelkie wypady poza miasto. Jeżeli szukasz termosu, w którym chcesz przenosić jedzenie, to ten mały, poręczny termos Esbit Food Jug będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest także doskonały na zimne napoje. Termos ten to jeden z ciekawszych produktów znanej na całym świecie marki Esbit.


Termos obiadowy Esbit Food Jug został wykonany z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację, a antypoślizgowa powłoka uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się termosu z dłoni. W termosie przez wiele godzin można utrzymywać wysoką temperaturę, dzięki czemu przygotowany jeszcze w domu ciepły posiłek możemy zjeść później w terenie.


Również zimne napoje utrzymają niską temperaturę w tym naczyniu. Zaleca się w celu maksymalnego wykorzystania właściwości termicznych „sformatować” termos. Tak więc, jeżeli planujemy umieścić w nim coś gorącego, to najpierw należy wypełnić termos gorącą wodą na około 4 min., a następnie wodę wylać i dopiero umieścić w termosie posiłek. Analogicznie postępujemy w przypadku rzeczy zimnych, wlewając zimną wodę, na początku w celu schłodzenia termosu, umieszczając następnie w nim nasze zimne produkty.


Cienka powłoka srebra zastosowana wewnątrz termosu ma właściwości izolacyjne i antybakteryjne. Zakrętka z bezpiecznikiem może służyć jako miseczka. Jego niewielka pojemność pozwala w wygodny sposób korzystać z niego także w biurze i samochodzie. To wszystko sprawia, że termos ten warto zabrać ze sobą na biwak, aby móc cieszyć się smacznym i ciepłym posiłkiem. Dzięki dobrym termosom nie trzeba martwić się o przygotowanie paleniska, skąd weźmiemy opał i czym rozpalimy ogień. Termos Esbit Food Jug posiada korek zwykły i automatyczny oraz dwa kubki, dzięki czemu nie musimy martwić się o dodatkowe naczynia do picia.


Produkty Esbit to najwyższa jakość, funkcjonalność i prostota. Firma Esbit powstała w 1936 roku w Niemczech i od tego czasu dostarcza na rynek wyroby spełniające najwyższe standardy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- pojemność: 500 ml
- pokryty matową powłoką antypoślizgową
- średnica: 108 mm
- wysokość: 126 mm
- waga: 427 g

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij