Wyposażenie taktyczne dla szkół mundurowych

Wyposażenie taktyczne dla szkół mundurowych

W szkołach i klasach mundurowych ważne jest bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń. Dlatego głównym celem wyposażenia taktycznego jest zagwarantowanie ochrony dla wrażliwych części ciała – oczu, kolan, głowy i dłoni. Kupisz tu także niewielkie przedmioty uniwersalnego zastosowania, np. multitoole i kompasy, które przydają się w wielu okolicznościach.

Ochrona podczas ćwiczeń na strzelnicy

Okulary ochronne balistyczne i gogle to niezbędne wyposażenie uczestników szkoleń strzeleckich. W tej kategorii znajdziesz okulary balistyczne Swisseye – profesjonalny sprzęt o klasie ochrony mechanicznej S. Soczewki z poliwęglanu zapobiegają uszkodzeniu wzroku podczas nauki strzelania z broni. Ponadto w wielu modelach zastosowana jest warstwa Antifog, która ogranicza parowanie okularów. Akcesoria takie jak okulary i gogle są chętnie kupowane przez przedstawicieli służb mundurowych. Częstym wyborem są także nakolanniki, rękawice, słuchawki – ochronniki słuchu, kamizelki (np. kamizelka taktyczna Helbo), czapki współpracujące z kaskiem.

Kompasy na zajęcia i ćwiczenia taktyczne w terenie

Orientacja w terenie to bardzo ważna umiejętność, która szczególnie często przydaje się podczas ćwiczeń w klasach mundurowych. Dzięki fosforyzującej tarczy kompas Helikon Button Large wskaże kierunki świata o każdej porze dnia i nocy. Niezawodne i ponadczasowe kompasy doskonale sprawdzą się w różnych warunkach.

Multitoole, noże i maczety – narzędzia wielu zastosowań

Podczas ćwiczeń w outdoorze, na strzelnicy i na poligonie – ostry nóż to absolutny must have w każdej sytuacji. W naszym sklepie zaopatrzysz się w uniwersalne multitoole takich firm jak Ganzo i Gerber. W żadnym ekwipunku nie powinno zabraknąć tego narzędzia. Jeden z topowych modeli, multitool Ganzo G2016P, wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy: kombinerki, otwieracze, ostrze gładkie i ząbkowane, pilnik, przecinak do drutu, śrubokręt i bity imbusowe, krzyżakowe oraz płaskie. Różnorodność narzędzi pozwala na wykonywanie wielu czynności przy pomocy tego sprytnego narzędzia. Warto też zwrócić uwagę na karty survivalowe wielofunkcyjne, które łączą w sobie zalety niewielkiego rozmiaru i wszechstronność narzędzi. W tym sprytnym urządzeniu znajdziesz wkrętaki płaskie, obieraczkę do owoców, miarkę, ostrza, klucze płaskie i wiele innych przydatnych akcesoriów w rozmiarze mini.

Jeśli zajęcia mają być prowadzone w trudnym terenie, może przydać się maczeta. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, charakteryzują się ergonomicznym kształtem i wytrzymałością. To samo można powiedzieć o nożach. Nie sposób sobie wyobrazić, aby ostrze o wybranym kształcie nie było elementem ekwipunku podczas ćwiczeń w terenie.

Wyposażenie taktyczne dla szkół mundurowych korzystnie wpływa na jakość zajęć i poprawia bezpieczeństwo. Podczas treningów można wtedy ćwiczyć orientację w terenie, umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment sprzętu potrzebnego podczas ćwiczeń.

W kategorii tej kupisz wszelkiego typu wyposażenie taktyczne dla absolwentów szkół mundurowych i klas mundurowych. Kompasy, ogrzewacze, saperki, multitoole, lornetki, latarki, nakolanniki, nałokietniki gogle, okulary strzeleckie, ochronniki słuchu, rękawice itd. Zapraszamy

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 121

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 121