Plecaki i torby dla szkół mundurowych

Plecaki dla szkół mundurowych

Uzupełnieniem wyposażenia ucznia szkół mundurowych jest plecak taktyczny, do którego bez problemu zmieści wszystkie niezbędne akcesoria. W kategorii Plecaki znajdziesz plecaki i torby taktyczne i wojskowe, które będą odpowiednie podczas ćwiczeń na poligonie oraz w drodze na zajęcia.

Jak wybrać plecak wojskowy lub taktyczny?

Wszystkie plecaki powinny być wygodne i pojemne. Odpowiadają za to niektóre elementy ich budowy. Idealny plecak taktyczny musi mieć regulowane szelki, liczne kieszenie (w tym kieszenie na wodę oraz duże kieszenie zapinane na suwak), możliwość przytroczenia dodatkowego sprzętu. Akcesoria wojskowe charakteryzują się także specyficzną kolorystyką militarną.

Plecaki i torby wojskowe z lekkiego i wytrzymałego tworzywa

W ofercie naszego sklepu znajdziesz plecaki polskiej firmy Helikon. Występują one w wielu różnych fasonach i kolorach. Zielone, szare, piaskowe i khaki – u nas wybierzesz plecak wojskowy, który będzie pasował do Twojego munduru, kurtki lub bluzy. Oprócz plecaków oferujemy torby i sakwy, które świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń taktycznych i zajęć w terenie. Nasze torby i plecaki wykonane są z cordury, nylonu lub poliestru. Dzięki temu są lekkie i wytrzymałe. Tkanina chroni zawartość przed wilgocią.

Torba czy plecak – co wybrać na ćwiczenia taktyczne?

W tej kategorii znajdziesz ogromny wybór plecaków i toreb taktycznych do przenoszenia najważniejszych elementów wyposażenia. Może to być butelka z wodą, mała apteczka, racja żywnościowa i podstawowy sprzęt potrzebny podczas ćwiczeń. Najlepsze torby wojskowe, np. Torba Helikon Bushcraft Haversack mają szeroką i wygodną taśmę, dzięki której można w nich przenosić nawet cięższe przedmioty bez ryzyka pęknięcia paska.

Na dłuższe wyprawy lub w przypadku, gdy potrzebujesz wziąć ze sobą większą ilość sprzętu, będziesz potrzebować solidnego plecaka o pojemności co najmniej 25 litrów. Plecaki wojskowe firmy Helikon charakteryzują się świetnym i wielofunkcyjnym designem. Zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić wygodne i komfortowe przebywanie w terenie. Wykonany z nylonu plecak Helikon Bail Out Bag można rozłożyć i używać jako izolacji od wilgoci i chłodu podczas biwaku. Ponadto tak jak większość tego typu akcesoriów wojskowych i taktycznych, ma wiele praktycznych kieszeni i taśm, które mogą posłużyć do przypięcia sprzętu survivalowego.

Sakwy taktyczne dla uczniów szkół mundurowych

Sprzęt pośredni pomiędzy plecakami a torbami to wytrzymałe i wielofunkcyjne sakwy. Akcesoria z cordury, np. sakwa Helikon Bushcraft Satchel, są bardzo pojemne. Dzięki temu ta sakwa będzie wystarczająca na całodzienne wyprawy i zajęcia w terenie. Jest idealna, ponieważ ma wytrzymały pasek na ramię i duże zapinane kieszenie. Boczne panele przydają się do przenoszenia cięższego sprzętu, który musi być zawsze pod ręką.

Różne fasony i wersje kolorystyczne akcesoriów wojskowych sprawiają, że w naszym sklepie znajdziesz plecaki, torby i sakwy odpowiednie na krótsze i dłuższe wyprawy, a także sprzęt do noszenia na co dzień. Są niezawodne nie tylko na ćwiczenia taktyczne, ale także na drogę do szkoły czy na uczelnię.

W kategorii tej kupisz plecaki wojskowe, plecaki taktyczne i torby taktyczne przeznaczone dla osób aktywnie spędzających czas na poligonie, na treningach strzeleckich oraz innych zajęciach w terenie. Plecaki te posiadają liczne kieszenie oraz mocowania typu MOLE pod dodatkowe akcesoria taktyczne.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 74

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 74

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3