Kuchnia wojskowa i polowa

Kuchnia wojskowa i polowa

Akcesoria kuchenne przydają się podczas dalszych i bliższych wypraw. W kategorii Kuchnia wojskowa i polowa znajdziesz niezbędny sprzęt do przygotowania posiłku w outdoorze. Oferujemy duży wybór przenośnych kuchenek, manierek i menażek turystycznych. Kupisz u nas także akcesoria przydatne podczas przygotowywania i spożywania posiłków na obozowisku – niezbędniki biwakowe i żywność liofilizowaną.

Kuchenki turystyczne – wyposażenie kuchni wojskowej

Podczas wypraw survivalowych przygotowywanie posiłków jest dość wymagającą czynnością. Wymaga przede wszystkim dobrej organizacji, a także sprzętu potrzebnego do zrobienia obiadu w terenie. Przenośne kuchenki turystyczne, np. kuchenka Esbit Pocket Stove idealnie nadają się do tego zadania. Tego typu urządzenia działają na paliwo stałe, dzięki czemu są wyjątkowo bezpieczne, wygodne i łatwe w użytkowaniu. Kuchenki z naszej oferty wykonane są ze stali galwanizowanej. Materiał ten jest odporny na działanie wysokich temperatur i nie wpływa na jakość przygotowywanych posiłków. W naszej ofercie znajdziesz także kuchenki na benzynę, idealne na wakacyjne wyjazdy. Możesz szukać swojej kuchenki wśród modeli różnych producentów. Oprócz doskonałego sprzętu firmy Esbit znajdziesz tutaj kuchenki MF i Tigerwood.

Manierki i menażki – naczynia do gotowania w plenerze

Podczas ćwiczeń taktycznych często potrzebny jest zapas wody – najlepiej w poręcznym opakowaniu. W warunkach survivalowych doskonale sprawdzają się w tej roli manierki, np. manierka MIL-TEC zawieszona na wygodnym pasku. Jeśli wybierasz się w teren, w którym nie będziesz miał dostępu do wody zdatnej do picia, wybierz model wyposażony w praktyczną kieszonkę na tabletki do odkażania wody. Dzięki temu będziesz mógł zaspokoić pragnienie bez obaw o swoje zdrowie.

Zwróć uwagę na pojemność manierki i dopasuj ją do Twoich potrzeb. Zastanów się, czy będziesz przebywał w miejscu z dostępem do wody, oraz czy wyprawa lub ćwiczenia będą odbywać się w upale, czy w chłodzie. Na przeciętne warunki dla osoby dorosłej powinna wystarczyć manierka taktyczna o pojemności około 2 litrów.

Do gotowania przydadzą się też wygodne i praktyczne menażki turystyczne. W naszym sklepie znajdziesz gotowe zestawy i pojedyncze naczynia ze stali nierdzewnej. W ofercie mamy produkty takich firm, jak Helikon i MIL-TEC.

Wyposażenie kuchni polowej – sztućce, niezbędniki i liofilizaty

Posiłki przygotowane w kuchni wojskowej i turystycznej to często gotowe dania w postaci liofilizatu. Duży wybór posiłków to gwarancja zróżnicowanej diety w warunkach polowych. Do kompletu przydają się lekkie sporki Light My Fire z biotworzywa. Z kolei składane metalowe niezbędniki i zestawy sztućców turystycznych to praktyczny element ekwipunku. Solidnie wykonane akcesoria przetrwają niejedną wyprawę i będą długo służyły przez wiele lat.

W sklepie bron.pl zaopatrzysz się w najwyższej jakości sprzęt, z którym Twoja kuchnia polowa będzie doskonale pełnić swoją funkcję. Wygodne przygotowywanie i spożywanie posiłków umili Ci kilkudniowe wyjazdy w teren.

W tej kategorii kupisz wszelkie akcesoria niezbędne w kuchni polowej. Menażki, niezbędniki, manierki, metalowe kubki i termosy to tylko niektóre produkty które możesz tutaj kupić.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)