SWISS ARMS

SWISS ARMS - repliki wiatrówki i ASG produkowane przez CYBERGUN

SWISS ARMS to marka szwajcarskiego producenta broni palnej, (dawniej Schweizerische Industrie Gesellschaft) znany głównie z produkcji karabinu SG 550 dla szwajcarskiej armii.

Obecnie pod tą marką, francuska firma CYBERGUN produkuje repliki ASG oraz wiatrówki i akcesoria strzeleckie.

Najlepszej jakości sprzęt umożliwia oddawanie strzałów z największą precyzją. Sprawia też, że hobby staje się prawdziwym sposobem na życie. Swiss Arms to – jak sama nazwa wskazuje – szwajcarska firma, która zajmowała się między innymi zaopatrywaniem w karabiny austriackiej armii. Przedsiębiorstwo zostało przejęte przez francuską markę Cybergun, która zajmuje się obecnie produkcją replik wiatrówek, ASG, a także akcesoriów przydatnych każdej osobie zajmującej się strzelectwem.

Cybergun od 1993 roku zrzesza najważniejsze marki zajmujące się produkcją broni. Posiada ona prawa między innymi do marki Colt oraz Desert Eagle, a jakość i renoma tych przedsiębiorstw świadczy o uznaniu Cybergun na arenie międzynarodowej. Wiatrówki oraz inne repliki ich produkcji cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród ekspertów, jak i amatorów. Swoją rozpoznawalność zawdzięczają przede wszystkim innowacjom i stałemu dostosowywaniu się do wymagań zmieniającego się rynku. Sprawdź ofertę tej marki w naszym sklepie!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 48

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 48

Strona:
  1. 1
  2. 2