Światło chemiczne widoczne w podczerwieni 1szt.

Światło chemiczne widoczne w podczerwieni 1szt.

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Światło chemiczne widoczne w podczerwieni 1szt.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SC-6IN-00-00
EAN: 5908262132895
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
6,00 zł
- producent: Helikon

Podczas survivalowego wyjazdu trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Warunki polowe potrafią bowiem zaskoczyć i każdy rozsądny miłośnik outdooru dobiera ekwipunek tak, by niczego w nim nie zabrakło. Jednym z podstawowych elementów koniecznych do przetrwania w dziczy jest światło chemiczne, które rozjaśnia ciemności w każdych warunkach atmosferycznych, bez elektryczności czy ognia. Bez tego typu sprzętu można narazić swoje bezpieczeństwo, a nawet życie.

Warto więc zainwestować w produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszej klasy surowców, które są gwarancją spokojnych i bezpiecznych wyjazdów survivalowych. Światło chemiczne widoczne w podczerwieni doskonale nadaje się jako element ekwipunku i jest niezbędne podczas nawet jednodniowego wyjazdu czy wyjścia, szczególnie wieczorem czy zimą lub jesienią.

Oprócz użycia jako awaryjne oświetlenie, może ono służyć także jako zabezpieczenie miejsca wypadku, pomoc podczas nadania sygnału SOS czy oznaczenie przewodnika, a także w wielu innych sytuacjach. Jest ono więc wielofunkcyjne i niezbędne w plecaku każdego podróżnika czy survivalowca. Oferowane światło chemiczne, po zgięciu plastikowego pojemnika zewnętrznego, świeci do 6 godzin i jest niezawodne. Działa ono w temperaturach od -20 do +50 stopni Celsjusza, dzięki czemu używane może być niemal w każdych warunkach. Jest też wstrząsoodporne i wodoodporne. Warto posiadać w swoim ekwipunku taki sprzęt, który jest lekki i niewielki, a niezwykle przydatny i może okazać się konieczny w każdej chwili!

Więcej informacji
Kod SKUSC-6IN-00-00
ProducentHELIKON-TEX
EAN5908262132895
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z HELIKON-TEX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com