Suszarka do butów i rękawiczek Bushmen

45,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Suszarka do butów i rękawiczek Bushmen to urządzenie, które pozwoli wysuszyć i ogrzać obuwie oraz rękawice podczas zimy.


Elektryczna suszarka Bushmen może być stosowana do suszenia obuwia codziennego, sportowego i militarnego, dzięki czemu jest przydatna nie tylko zimą, ale również w okresie całego roku. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają dodatkowo suszenie rękawic, czapek oraz odzieży w sposób punktowy.


Działanie urządzenia jest niezwykle proste, grzałki suszarki należy umieścić w mokrych butach/rękawicach i po włączeniu do sieci, w zależności od stopnia przemoczenia pozostawić na kilka lub kilkanaście godzin. Suszarka nagrzewa się powoli, stopniowo odparowując wodę, co zapobiega sztywnieniu materiału i ewentualnym uszkodzeniom skóry. Otwory w obudowie grzałek zapewniają równomierną cyrkulację ciepłego powietrza i tym samym efektywniejsze osuszanie.


Niewielkie rozmiary suszarki pozwalają zabrać ją ze sobą podczas wyjazdu w góry, wędrówki szlakiem, sprawdzi się również podczas zimy spędzanej w mieście.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Bushmen
- wymiary: 100x 55 x 28 mm
- napięcie: 230 V
- moc: 10 W
- długość kabla zasilającego: 122 cm
Opinie
zamawiam Zamknij