Bielizna termoaktywna i termiczna

Sprawdź nasze produkty w kategorii Bielizna w naszym sklepie internetowym. Sprawdź ceny i opinie naszych klientów na temat naszego asortymentu.

Bielizna termoaktywna jest odzieżą zazwyczaj z tkanin syntetycznych, zapewniającą komfort cieplny i wentylację osobom aktywnym ruchowo – uprawiającym sport lub miłośnikom outdooru w górach, czy policjantowi na służbie, bez względu na porę roku. Koszulka termoaktywna daje poczucie umiarkowanego ciepła bez mocnego zapachu potu w letnim ukropie, a kalesony termoaktywne zachowują wystarczające ciepło przy niskich temperaturach. Bielizna termoaktywna tym samym zapobiega przegrzaniu i wychłodzeniu organizmu, ponieważ odparowuje pot i zatrzymuje niezbędną do efektywnego wysiłku ciepłotę ciała.

Bielizna termiczna to rodzaj odzieży z naturalnych dzianin, która wyłącznie ogrzewa organizm w porze jesienno-zimowej lub w chłodniejsze dni wiosną i latem. Noszenie koszulki termicznej czyni zbędnym wkładanie kilku warstw „cebulki”, natomiast kalesony termiczne dają przyjemne ciepło na mroźnym powietrzu lub w słabo nagrzanym pomieszczeniu.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)