Surge Polonia

Surge Polonia - baner
 

Surge Polonia - odzież patriotyczna

Surge Polonia to założona w Dniu Niepodległości (11.11.11 r.) pierwsza na świecie marka polskiej, nowoczesnej odzieży patriotycznej.

Nazwa firmy wywodzi się od zawołania 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej dowodzonej przez gen. Stanisława Sosabowskiego i oznacza POWSTAŃ POLSKO.

Formacja ta zasłynęła podczas udziału w operacji „Market Garden” we wrześniu 1944 roku.

Odpowiednia odzież to niezwykle ważny element w sporcie oraz survivalu. Pomaga ona ogrzewać ciało, a także w wielu przypadkach umożliwia zachowanie odpowiedniej temperatury nawet podczas upałów. Tego typu produkty oferuje swoim klientom marka Surge Polonia. To polskie przedsiębiorstwo założone 11 listopada 2011 roku, czyli w rocznicę odzyskania niepodległości, stawia sobie za cel krzewienie wartości ważnych dla wielu Polaków. Przyświeca im promowanie polskości oraz ideałów przyświecających żołnierzom.

W ofercie sklepu znajdziesz koszulki, bluzy oraz inną odzież z symbolami narodowymi oraz nawiązujące do ważnych wydarzeń z historii Polski. Wszystko produkowane jest rzecz jasna w Polsce z wysokiej jakości bawełny oraz elastanu. Nadruki są zaś nanoszone metoda sitodruku, który pozwala na utrzymanie wzoru przez wiele prań. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdziesz wyjątkową odzież termoaktywną, umożliwiającą uprawianie sportu i promowanie ważnych dla Ciebie wartości. Sprawdź ofertę na stronie naszego sklepu!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)