Smart Gas™ - 400ml (SMG-35-006767)

Special Price 19,00 zł

Normalna cena: 29,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Smart Gas - 400ml

Gaz do replik airsoftowych Smart Gas to produkt wykonany z najwyższej jakości składników, przeznaczony do zasilania replik ASG o napędzie gazowym. Jest efektem ścisłej współpracy sprawdzonego producenta oraz graczy airsoftowych, których uwagi pozwoliły na stworzenie produktu odpowiedniego dla najbardziej wymagającego odbiorcy.

Smart Gas to innowacyjny produkt, który swoimi osiągami wyróżnia się na tle konkurencji. Jego skład oraz wysokie ciśnienie zapewnia nawet o 20% większą moc, jak też i wysoką powtarzalność oddawanych strzałów. Doskonale spisuje się w przypadku replik z systemem blow-back, gdzie poprawia znacznie odrzut zamka, dostarczając tym samym jeszcze więcej przyjemności ze strzelania.

Innowacyjna formuła Smart Gas ze zwiększoną ilością olejku silikonowego pozwala na użycie gazu nawet w temperaturze tak niskiej jak 5°C, równocześnie smarując i konserwując przy tym mechanizmy wewnętrzne repliki.

Butelki Smart Gas wyposażone są w wykonane z tworzywa sztucznego dysze, które nie uszkadzają uszczelek podczas nabijania magazynków. Smart Gas stworzono z myślą o najbardziej wymagających graczach oraz zawodnikach AIPSC.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Innowacyjna formuła Działa w niskich temperaturach (do 5°C)

Zwiększona ilość olejku silikonowego

Pojemność: 400ml

Waga: 305g

Producent: Smart Gas

Opinie
zamawiam Zamknij