Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SIMMONS

SIMMONS
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Innowacja i niepowtarzalna wytrzymałość to cechy, przez które Simmons od lat buduje wokół siebie grono myśliwych, bezustannie korzystające z produktów marki. Wysokiej jakości lunety celownicze i inny sprzęt optyczny, który pomaga strzelcom w poprawianiu swoich osiągów, ugruntowały jej pozycję jako lidera w branży.

Wizja na Twoje marzenia — Simmons to wyjątkowa precyzja

Wszystko zaczęło się w latach 80. kiedy to przedsiębiorstwo zaistniało na rynku. Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu szybko zaczęło zdobywać popularność i jawić się jako producent wysokiej klasy sprzętu optycznego, dedykowanego myśliwym oraz sportowcom. Zapewniają niezwykłą precyzję, ale również trwałość. Przewyższają wszystkie inne w swojej klasie cenowej, co sprawia, że są doskonałym wyborem na każdym etapie zaawansowania strzeleckiej pasji.

Kupując optykę, musisz zwracać szczególną uwagę na producenta. Tylko najlepiej skonstruowane urządzenia nie zawiodą cię w żadnej sytuacji, a gdy celujesz do poruszającego się obiektu, nie możesz sobie pozwolić na brak zaufania do swojego sprzętu.

Dla pasjonatów natury — luneta obserwacyjna

Aby z niej korzystać, nie musisz wcale być myśliwym. Wystarczy, że pasjonujesz się przyrodą i pragniesz podziwiać jej piękno. Luneta obserwacyjna Simmons Blazer pozwala na komfortowe użytkowanie także w bardzo słoneczne dni. W jej zestawie znajdziesz stabilny i dobrze wykonany statyw, który pozwoli na najwygodniejsze obserwowanie otoczenia. Jej optyka jest zamknięta w wytrzymałej obudowie, dzięki której nie będziesz musiał martwić się o stan swojego przedmiotu.

Skutecznie zmierz odległość w każdych warunkach

W czasie polowania na pewno nieraz zdarzyło się, że musiałeś dokładnie sprawdzić odległość, w jakiej znajdowała się zwierzyna. W takiej sytuacji niezastąpionym urządzeniem będzie dalmierz Venture, działający nawet do 570 m. Dzięki niemu bezgłośnie zmierzysz odległość z dokładnością do 0,5 m. Jest również wodoodporny, dlatego nie musisz obawiać się, że w czasie deszczu ulegnie awarii.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com