Scyzoryk Victorinox SuperTinker, 14 funkcji, dł.91mm, czerwony (1.4703)

189,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox SuperTinker, czerwony, Celidor, 91mm to praktyczny, wielofunkcyjny scyzoryk idealny jako miejskie EDC, czyli narzędzie codziennego użytku.
  
Scyzoryk Super Tinker jest modelem, który posiada szereg bardzo przydatnych funkcji, które zostały dobrane tak, aby zaspokoić jak najwięcej potrzeb przy zagospodarowaniu stosunkowo najmniejszej przestrzeni. Narzędziem głównym jest praktyczne i fabrycznie naostrzone ostrze, które dzięki zastosowaniu pełnego płaskiego szlifu idealnie nadaje się do codziennych, lekkich prac. Głownia posiadająca długość 72 milimetrów oraz użytkowy kształt, została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej produkowanej na specjalne zamówienie szwajcarskiej firmy Victorinox. Stal ta jest praktycznie całkowicie nierdzewna podczas codziennej pracy oraz gwarantuje dobre trzymanie ostrości roboczej. Oprócz ostrza głównego model Super Tinker posiada jeszcze dwie warstwy narzędzi. Jedna to duże, sprężynujące nożyczki a następna zawiera w sobie zestaw otwieraczy i wkrętaków płaskich. Na grzbiecie znajdują się dodatkowe, praktyczne funkcje w postaci wkrętaka phillips, szydła/szpikulca oraz haka. Wszystkie narzędzia zostały wykonany ze stali nierdzewnej oraz wykończone bardzo dokładnie i estetycznie. Za utrzymanie ich w pozycji otwartej i zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem odpowiada mechanizm / blokada slip joint.
Okładziny zostały wykonane z czerwonego tworzywa sztucznego o nazwie celidor. Na jednej okładce znajduje się wyraźne logo producenta Victorinox.
 
Funkcje i narzędzia modelu Super Tinker:
 
- duże ostrze gładkie
- małe ostrze gładkie
- wkrętak Phillips
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak płaski
- duży wkrętak płaski
- otwieracz do butelek
- narzędzie do ściągania izolacji
- rozwiertak
- kółko do kluczy
- wykałaczka
- pinceta
- nożyczki
- hak wielofunkcyjny


Firma Victorinox udziela dożywotniej gwarancji na swoje scyzoryki co świadczy o niezmiernie wysokiej jakości samego produktu.

Scyzoryk otrzymujemy zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko producenta.

Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego scyzoryka jest solidne, nylonowe etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem 4.0520.3Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Victorionox
- długość: 91 mm
- 14 funkcji
- masa: 85 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij