Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Scyzoryk Victorinox Hercules, 18 funkcji, dł.111mm, czerwony (0.8543)

Kod SKU: 0.8543
Kod EAN: 5907461637286
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
390,00 zł Darmowa dostawa

Scyzoryk Victorinox Hercules, czerwony, Nylon, 111mm to jeden z najbardziej rozbudowanych i największych scyzoryków produkowany przez szwajcarską firmę. Dzięki posiadaniu aż 18 różnych funkcji jest to jedna z najlepiej wyposażonych podręcznych skrzynek z narzędziami.

Model Victorinox Hercules to idealne narzędzie dla każdego mężczyzny, który chce być przygotowany na każdą niespodziewaną okazję. Dzięki długości aż 111 milimetrów oraz czterem warstwom narzędzi udało się zmieścić aż 18 praktycznych i potrzebnych funkcji. W modelu Hercules trudno wskazać jedno, główne narzędzie ponieważ każde z nich charakteryzuje się przemyślaną konstrukcją oraz użytkowością. Warto jednak wspomnieć, że model ten posiada duże, blokowane ostrze główne, które możemy otworzyć za pomocą charakterystycznego wcięcia w klindze. Aby zwolnić blokadę wystarczy przesunąć w dół suwak umieszczony na jednej z okładzin. Ostrze główne posiada pełny płaski szlif i zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu nadaje się ono do bezproblemowego wykonania zdecydowanej większości codziennych prac jakimi powinien sprostać nóż EDC. Dodatkowo scyzoryk posiada duże, użyteczne, sprężynujące kombinerki, praktyczną piłę do drewna, która posiada dwa rzędy naprzemiennie ułożonych zębów oraz wygodne, solidne nożyczki. Ponad to mamy do dyspozycji szereg innych, użytecznych funkcji.
Wszystkie narzędzia w modelu Hercules zostały wykonane z bardzo dobrej stali nierdzewnej, która długo trzyma ostrość użytkową (ostrze) oraz jest odporna na uszkodzenia.

Okładziny w modelu Victorinox Hercules, podobnie jak w większości modeli 111 milimetrów zostały wygodnie wyprofilowane oraz wykonane z  tworzywa sztucznego. Kształt rękojeści został dobrany tak, aby scyzoryk bardzo wygodnie leżał w dłoni podczas pracy a dodatkowo zapewniał łatwy dostęp do wszystkich narzędzi.

Funkcje i narzędzia modelu Hercules:
- blokowane ostrze gładkie
- korkociąg
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak płaski
- otwieracz do butelek
- duży wkrętak płaski
- rozwiertak/ punktak
- szydło
- kółko do kluczy
- pinceta 
- wykałaczka
- piła do drewna
- nożyczki
- długi wkrętak krzyżakowy z małą głowicą
- kleszczyki
- narzędzie do ściągania izolacji
- krótki wkrętak krzyżakowy z dużą głowicą


Połączenie wszystkich powyższych funkcji gwarantuje nam, że będziemy przygotowani na każdą sytuację począwszy od wyprawy na biwak przez przypadkowe usterki na domowej kuchni kończąc.

Scyzoryk objęty jest wieczystą gwarancją producenta!

Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego scyzoryka jest solidne, nylonowe etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem 4.0837.4Więcej informacji
Kod SKU0.8543
ProducentVICTORINOX
Kod EAN5907461637286
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Hercules, 18 funkcji, dł.111mm, czerwony (0.8543)