Scyzoryk Victorinox Compact, 15 funkcji, dł.91 mm, czerwony (1.3405)

Special Price 229,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 235,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox Compact, czerwony, Celidor, 91mm to bardzo praktyczny a zarazem niewielki scyzoryk posiadający na swoim wyposażeniu między innymi długopis i duże nożyczki.
  
  
Victorinox Compact to obecnie najcieńszy scyzoryk z serii 91 mm oferowany na wszystkich rynkach, który posiada nożyczki, oraz otwieracz do puszek i otwieracz do kapsli zastąpiony jednym narzędziem. Narzędzie kombi zajmuje pozycję normalnie przypisane dla małego ostrza, dzięki czemu scyzoryk posiada jedną warstwę mniej. Narzędziem głównym w modelu Compact, podobnie ja w większości innych modeli, jest ostrze główne o długości 60 milimetrów. Zostało ono wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki uniwersalnemu kształtowi oraz pełnemu płaskiemu szlifowi idealnie sprawdza się podczas codziennych prac. Drugim dużym i bardzo praktycznym narzędziem są sprężynujące nożyczki. Posiadają one dość długą powierzchnię tnącą więc tnie się nimi szybko i wygodnie. Dodatkowo model Victorinox Compact posiada małe ostrze zapasowe (awaryjne), korkociąg z wkręconym w niego małym wkrętakiem płaskim, hak, którego grzbiet posiada powierzchnię wykończoną jak pilnik do paznokci. Za utrzymanie wszystkich narzędzi w pozycji otwartej i zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem odpowiada mechanizm / blokada slip joint. Wszystkie narzędzia wykonane ze stali nierdzewnej zostały obłożone estetycznymi, czerwonymi okładzinami z tworzywa celidor. W okładkach znajdują się dodatkowe funkcje takie jak wykałaczka i pińceta oraz długopis – narzędzie rzadko spotykane w innych modelach scyzoryków tej długości.
 
Funkcje i narzędzia modelu Compact:

 
- duże ostrze gładkie
- multi narzędzie obejmujące:
otwieracz do puszek
wkrętak płaski
narzędzie do ściągania izolacji
otwieracz do butelek
- korkociąg
- nożyczki
- hak wielofunkcyjny
- pilnik do paznokci
- kółko do kluczy
- pinceta
- wykałaczka
- długopis
- szpila
- wkrętak precyzyjny (do okularów)
 
Będąc pewnym niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów firma Victorinox oferuje wieczystą gwarancję na wszystkie swoje scyzoryki.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Victorinox
- długość: 91 mm
- 16 funkcji
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij