Scyzoryk Victorinox Climber, 14 funkcji, dł.91 mm, czerwony (1.3703)

Special Price 159,00 zł

Normalna cena: 160,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox Climber, czerwony, Celidor, 91mm to jeden z najpopularniejszych scyzoryków charakteryzujący się bardzo dobrym doborem narzędzi niezbędnych na co dzień.

Victorinox Climber to jeden z najlepiej sprzedających się modeli z serii scyzoryków o długości 91 milimetrów. Jego konstrukcja, opierająca się na bazie popularnego modelu Spartan, została wzbogacona o nożyczki oraz hak, co czyni go jednym z najbardziej użytecznych produktów marki Victorinox. Climber podobnie jak wszystkie inne modele scyzoryków victorinox tej serii posiada narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej wytwarzanej na specjalne zamówienie producenta. Materiał ten gwarantuje praktycznie całkowitą odporność na korozję oraz świetne parametry użytkowe – długie trzymanie ostrości roboczej oraz łatwe ostrzenie.

Narzędziem głównym, jak uczy doświadczenie, jest duże ostrze posiadające użytkowy, pełny płaski szlif. Poosiada ono optymalną długość do wykonania większości czynności jakimi powinien sprostać podręczny nóż EDC – codziennego użytku. Drugim dużym narzędziem są uniwersalne, sprężynujące nożyczki. Posiadają one dość długa krawędź tnącą więc bez problemu wykonamy nimi każdą dedykowaną czynność. Dodatkowo model Climber posiada małe ostrze awaryjne, zestaw praktycznych otwieraczy (do puszek i butelek), dwa wkrętaki, wygodny korkociąg, szydło i uniwersalny hak.
Wszystkie narzędzia są utrzymywane w pozycji otwartej za pomocą blokady slip-joint. Okładziny w tym modelu zostały wykonane z tworzywa sztucznego o nazwie celidor. Z jednej strony znajduje się charakterystyczne logo firmy Victorinox.

Funkcje i narzędzia modelu Climber:
- duże ostrze gładkie 
- małe ostrze gładkie
- korkociąg
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak płaski
- duży wkrętak płaski
- otwieracz do butelek
- narzędzie do ściągania izolacji
- rozwiertak
- kółko do kluczy
- wykałaczka 
- pinceta 
- nożyczki
- hak wielofunkcyjny

Firma Victorinox oferuje wieczystą gwarancję na swoje scyzoryki.
Produkt otrzymujemy zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko producenta.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Victorinox
- długość: 91 mm
- 14 funkcji
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij