Scyzoryk Victorinox Classic, 7 funkcji, dł.58 mm, czerwony (0.6203)

85,00 zł
Opis

Szczegóły


Scyzoryk Victorinox Classic to niedrogie i bardzo praktyczne narzędzie codziennego użytku produkowane w całości w Szwajcarii.


Scyzoryk Victorinox Classic należy do linii niedużych modeli o długości 58 milimetrów. Wymiary połączone z niewielką wagą narzędzia powodują, że jest to jeden z najlepszych modeli do zamocowania przy kluczach. Scyzoryki z tej linii posiadają najbardziej potrzebne funkcje, które docenimy podczas codziennego użytkowania. Warto pamiętać, że nie ma nic gorszego niż brak przygotowania na niespodziewane sytuacje. Często jest tak, że nawet niewielki scyzoryk szwajcarski może uratować nas przed totalną klapą.


Scyzoryk Victorinox Classic posiada jedną warstwę narzędzi, w której znajdują się trzy głównie narzędzia: sprężynujące nożyczki, ostrze oraz pilnik. Taki dobór funkcji sprawia, że jest to idealny wybór dla świadomej kobiety, która w swojej torebce chciałaby mieć jakieś przydatne narzędzie. Dzięki temu scyzorykowi bez problemu zadbamy o paznokcie poza miejscem zamieszkania, ale także dotniemy wystającą nitkę czy obierzemy owoce dla naszej pociechy. Ilość prac, jakie możemy wykonać tym niewielkim scyzorykiem jest niemal nieograniczona i zależy tylko od naszej wyobraźni.


Funkcje i narzędzia scyzoryka Victorinox Classic:

1. ostrze
2. pilniczek do paznokci z:
3. - przyrządem do czyszczenia paznokci
4. nożyczki
5. kółko
6. pęseta
7. wykałaczka


W komplecie ze scyzorykiem otrzymujemy praktyczne etui wykonane ze skóry ekologicznej.

Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego narzędzia jest także solidne, skórzane etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem 4.0662

Potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości produktów marki Victorinox jest wieczysta gwarancja.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Victorinox
długość: 58 mm
długość ostrza: 40 mm
wysokość (strona okładek): 9 mm
7 funkcji (w tym kółko do kluczy)
waga: 21 g
Opinie

Opinie o Scyzoryk Victorinox Classic, 7 funkcji, dł.58 mm, czerwony (0.6203)

Polecam
Mały, ostry ,poręczny.
Ocena
Rambo (Dodano 21.01.2016)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij