Saperka składana GERBER E-TOOL (30-000075)

399,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wielofunkcyjna saperka składana Gerber E-Tool stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.


Głownia została wykonana z doskonale dobranego stopu aluminium 7075 określanego również oznaczeniem PA9. Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, co jest szczególnie ważne w przypadku narzędzi, które mają częsty kontakt z wilgocią i są narażone na różnego typu uderzenia.

Ramowy chwyt saperki jest wyprodukowany z nylonu dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Połączenie to zapewnia dużą wytrzymałość chwytu przy zachowaniu optymalnej wagi.


Dzięki zastosowaniu składanej konstrukcji, transportowanie saperki Gerber E-Tool jest bardzo proste i przyjemne. Po złożeniu nie zajmuje ona dużo miejsca i z łatwością możemy zmieścić ją np. do średniej wielkości plecaka. Odpowiednio zaostrzone krawędzie robocze ułatwiają kopanie w mocno ukorzenionej lub twardej glebie. Dodatkowo, aby można było poradzić sobie nawet z grubymi korzeniami, saperka składana Gerber E-Tool posiada jedną krawędź wyposażoną w ząbkowane ostrze, co ułatwia cięcie i piłowanie.


Saperka to nieodzowny element ekwipunku turystów, skautów, miłośników survivalu czy też biwaków. Szpadle saperskie są także bardzo cenione przez kierowców offroad'owych podczas jazdy w terenie. Równie dobrze sprawdzają się jako element zimowego wyposażenia samochodów codziennych.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- stal węglowa
- materiał chwytu: nylon wzmacniany włóknem szklanym
- długość całkowita: 603 mm
- długość po złożeniu: 235 mm
- szerokość: 152 mm
- masa: 1057 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij