Rękawice Mechanix Element Covert, czarne

119,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Rękawice Mechanix Element Covert to ciepłe, softshellowe rękawice chroniące dłonie przed niskimi temperaturami i wiatrem.


Mechanix Element Covert, podobnie jak wszystkie rękawice tej marki, chronią również dłonie przed otarciami i drobnymi skaleczeniami. Doskonałe dopasowanie do dłoni, ułatwia wykonywanie precyzyjnych prac oraz doskonałe czucie i w pełni kontrolowany chwyt. Wnętrze rękawic zostało pokryte polarem (poza palcem strzeleckim), izolującym przed zimnem i tym samym utratą ciepłoty.

Zastosowany system TouchTec®, umożliwia obsługę urządzeń z ekranem dotykowym bez konieczności zdejmowania rękawic.


Część chwytowa (wewnętrzna) rękawic oraz przestrzeń między palcami zostały wykonane z wytrzymałej, syntetycznej skóry, która jest elastyczna i bardzo dobrze dopasowuje się do anatomii dłoni.

Na nadgarstkach zastosowano gumowane zapięcia velcro, które zapobiegają zsuwaniu rękawiczek z ręki. Wszyte uchwyty pozwalają łączyć rękawice razem lub przypinać je do wyposażenia/ odzieży.


Mechanix Element Covert to zimowe rękawice ochronne, do każdej formy aktywności outdoorowej, tj. turystyki, strzelectwa, pracy na powietrzu oraz codziennego użytkowania.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Mechanix Wear
materiał: 100% syntetyczny
kolor: czarny
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij