Prochownica Pedersoli DP523 kal. 44 (C/PED. 523 44)(SA907)

135,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Miedziana prochownica Colt Pattern DP523-44

Prochownica to akcesorium używane przez żołnierzy od XVII do XIX wieku, które umożliwiało noszenie prochu. Dobrze wykonana prochownica powinna mieć ustnik, dzięki któremu można łatwo odmierzyć jedną porcję potrzebną do wystrzału. W naszym asortymencie znajduje się replika miedzianej prochownicy Colt Pattern. Warto przyjrzeć się jej z bliska.

 

Cały czas dbamy o jakość naszych produktów

 

Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku, by naszym klientom dostarczać najlepsze jakościowo produkty. Dlatego wiemy, że prochownica Colt Pattern firmy Davide Pedersoli jest wykonana przez włoskich mistrzów z precyzją i fantazją. Jest uniwersalna, doskonale dopasowana do potrzeb miłośników broni czarnoprochowej w XXI wieku, z pięknym motywem sceny batalistycznej zdobiącej jej boki. Przedmiot użytkowy i dzieło sztuki w jednym.

 

Co otrzymasz, wybierając prochownicę Colt Pattern?

 

Decydując się na naszą ofertę, z łatwością zadbasz o to, by nie zabrakło Ci prochu w odpowiednim momencie. Dostaniesz prochownicę model DP523-44, która posiada uniwersalny dozownik, a sama wykonana jest z miedzi. Dzięki temu jest trwała i wytrzymała, a także umożliwia łatwe nałożenie jednej dawki prochu do rewolwerów Pietta i Uberti, np. Remington Army czy Colt Police. Kompletny zestaw będzie doskonale komponował się ze strojem oraz dopasuje się do posiadanej broni.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty i modelu DP523-44?

 

W naszym sklepie stawiamy tylko na najlepsze produkty, dlatego w tym przypadku otrzymasz wytrzymałą prochownicę, która wykonana jest z miedzi, więc będzie służyła Ci przez długie lata. Posiada mosiężny, automatyczny dozownik z zaworkiem, który ułatwi Ci dozowanie odpowiedniej dawki prochu na jeden wystrzał. Do tego firma Davide Pedersoli zadbała o odpowiednie wykonanie i ozdobienie prochownicy popularną w epoce sceną batalistyczną.

 

Postaw na profesjonalne wyposażenie

 

Cała prochownica została utrzymana w epoce, dzięki czemu wybierzesz produkt idealnie wpasowujący się w klimat broni sprzed 1885 roku. Do tego świetnie sprawdzi się podczas rekonstrukcji, co czyni ją nie tylko uniwersalną w kontekście zastosowania, ale także nadaje historyczną wartość. Sprawdź ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Pedersoli
Opinie
zamawiam Zamknij