Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44 (C/PED. 509 44)(SA2028)

79,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44

Prochownica z końcówką 24 grs.

Prochownica DP509-44 Pedersoli

 

W naszym asortymencie pojawiła się prochownica do broni czarnoprochowej Pedersoli, która jest połączeniem dawnej myśli technicznej z epoki, czyli z XIX wieku i wcześniej, z nowoczesnymi ułatwieniami, która sprawia, że można łatwiej i ładniej przechowywać proch.

 

Czy prochownica Pedersoli, którą oferujemy, jest wysokiej jakości?

 

Sprawdzamy nasze produkty, by mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość. Przede wszystkim jednak jest to model produkowany przez renomowanego dostawcę, firmę z Włoch – Davide Pedersoli – która już od wielu dziesiątek lat zajmuje się produkcją akcesoriów do broni czarnoprochowej. To sprawia, że oferujemy produkt doskonale wykonany z precyzją i odpowiednią wiedzą.

 

Kiedy warto sięgnąć po prochownicę do rewolweru czarnoprochowego?

 

Prochownica Pedersoli służy do przechowywania i dozowania prochu. Została wynaleziona jeszcze w wieku XVI, ale jej największa popularność przypada na stulecie dziewiętnaste. Model, który tu oferujemy może być stosowany do różnych modeli pistoletów czy rewolwerów czarnoprochowych, a uniwersalna miarka w końcówce produktu pozwoli na jednorazowe napełnienie prochem lufy.

 

Dlaczego warto postawić na ofertę prochownic do broni czarnoprochowej Pedersoli?

 

To, co wyróżnia prochownicę do rewolweru czarnoprochowego, to ekonomiczny, wygodny kształt, który doskonale dopasowuje się nie tylko do kształtu dłonie, a także transparentny pojemnik, który jest ładny i schludny, a przy tym umożliwia łatwiejszą ocenę, jak wiele prochu pozostało w prochownicy. Jest to ekonomiczny pojemnik, który ułatwia dozowanie dzięki metalowej końcówce. To uniwersalna wielkość, która nie tylko ekonomizuje dawkowanie, ale i jest pomocna dla początkujących miłośników broni czarnoprochowej.

 

Odkryj, dlaczego potrzebujesz jakości

 

Szukanie akcesoriów do narzędzi strzeleckich sprzed 1885 roku jest dość trudne, jednak jest kilka firm, które specjalizują się w tego rodzaju przedmiotach i prochownica od Davide Pedersoli jest tego najlepszym przykładem.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Pedersoli
Opinie
zamawiam Zamknij