Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44 (C/PED. 509 44)

Kod SKU: KAL.119681
Kod EAN: 8029874028455
W magazynie
Wysyłka w ciągu 4 dni
89,00 zł
Lubisz repliki dawnych militariów? Akcesoria do broni czarnoprochowej pozwolą jeszcze lepiej poczuć ich moc. Prochownice, łuski, gilzy i miarki przeniosą Cię na chwilę do minionych epok. Poczuj się jak profesjonalny strzelec, wybierając Akcesoria do broni czarnoprochowej – Prochownice, łuski, gilzy, miarki PEDERSOLI Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44 (C/PED. 509 44). Zamów już teraz.

Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44

Prochownica z końcówką 24 grs.

Prochownica DP509-44 Pedersoli

 

W naszym asortymencie pojawiła się prochownica do broni czarnoprochowej Pedersoli, która jest połączeniem dawnej myśli technicznej z epoki, czyli z XIX wieku i wcześniej, z nowoczesnymi ułatwieniami, która sprawia, że można łatwiej i ładniej przechowywać proch.

 

Czy prochownica Pedersoli, którą oferujemy, jest wysokiej jakości?

 

Sprawdzamy nasze produkty, by mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość. Przede wszystkim jednak jest to model produkowany przez renomowanego dostawcę, firmę z Włoch – Davide Pedersoli – która już od wielu dziesiątek lat zajmuje się produkcją akcesoriów do broni czarnoprochowej. To sprawia, że oferujemy produkt doskonale wykonany z precyzją i odpowiednią wiedzą.

 

Kiedy warto sięgnąć po prochownicę do rewolweru czarnoprochowego?

 

Prochownica Pedersoli służy do przechowywania i dozowania prochu. Została wynaleziona jeszcze w wieku XVI, ale jej największa popularność przypada na stulecie dziewiętnaste. Model, który tu oferujemy może być stosowany do różnych modeli pistoletów czy rewolwerów czarnoprochowych, a uniwersalna miarka w końcówce produktu pozwoli na jednorazowe napełnienie prochem lufy.

 

Dlaczego warto postawić na ofertę prochownic do broni czarnoprochowej Pedersoli?

 

To, co wyróżnia prochownicę do rewolweru czarnoprochowego, to ekonomiczny, wygodny kształt, który doskonale dopasowuje się nie tylko do kształtu dłonie, a także transparentny pojemnik, który jest ładny i schludny, a przy tym umożliwia łatwiejszą ocenę, jak wiele prochu pozostało w prochownicy. Jest to ekonomiczny pojemnik, który ułatwia dozowanie dzięki metalowej końcówce. To uniwersalna wielkość, która nie tylko ekonomizuje dawkowanie, ale i jest pomocna dla początkujących miłośników broni czarnoprochowej.

 

Odkryj, dlaczego potrzebujesz jakości

 

Szukanie akcesoriów do narzędzi strzeleckich sprzed 1885 roku jest dość trudne, jednak jest kilka firm, które specjalizują się w tego rodzaju przedmiotach i prochownica od Davide Pedersoli jest tego najlepszym przykładem.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUKAL.119681
ProducentPEDERSOLI
Kod EAN8029874028455
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Prochownica Pedersoli DP509 kal. .44 (C/PED. 509 44)