Prochownica Pedersoli DP 501-44 (SA2007)

Prochownica Pedersoli DP 501-44 (SA2007)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Prochownica Pedersoli DP 501-44 (SA2007)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SA2007
EAN: 5902944160527
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
89,00 zł

Prochownica DP-501 Pedersoli

 

Przedstawiamy wyjątkową prochownicę do broni czarnoprochowej Pedersoli wykonanej z tworzywa sztucznego przez znaną włoską firmę Davide Pedersoli. Jest to przedmiot potrzebny do przechowywania prochu i nakładania go do broni, a wynaleziono go około XVI wieku i był w użyciu do wieku XIX.

 

Skąd pewność co do jakości prochownicy do broni czarnoprochowej?

 

Cały czas staramy się udoskonalać nasz asortyment, a w tym przypadku oferujemy doskonały produkt od renomowanego producenta, jakim jest włoska firma Davide Pedersoli. To przedsiębiorstwo, które skupia się na produkcji akcesoriów do broni czarnoprochowej z najlepszych składników i z dokładnym odwzorowaniem realiów panujących w epoce. Stąd pewność, że prochownica od Pedersoli to wybór dobrej jakości.

 

Co otrzymujesz, wybierając prochownicę od Pedersoli?

 

W zestawie znajdziesz prochownicę do broni czarnoprochowej wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego z końcówką umożliwiającą napełnienie jedną porcją prochu pistoletu lub rewolweru. Jest ona ekonomiczna, pokryta materiałem, który tworzy wrażenie wykonania ze skóry, w formie flakonu. Metalowa końcówka ułatwia dozowanie prochu.

 

Czym wyróżnia się prochownica do broni czarnoprochowej Pedersoli?

 

To przede wszystkim perfekcja w wykonaniu, bo elementy są ze sobą świetnie spasowane, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że wykonano je ręcznie w małym zakładzie rzemieślniczym. Do tego wygodna forma, która wyróżnia się na tle wielu innych prochownic. W tym modelu wszystko jest na swoim miejscu, a do tego ma się wrażenie, jakby przeniosło się ponownie do XIX wieku.

 

Zdecyduj się na rozwiązanie, które Cię zadowoli

 

Już teraz wybierz prochownicę, która zapewni Ci łatwiejsze przechowywanie prochu i dozowanie go w odpowiednim momencie. Sprawdź także inne produkty z naszego asortymentu i zdecyduj się na właściwe akcesoria do broni czarnoprochowej, między innymi do rewolwerów Remington czy Colt oraz pistoletów i karabinów renomowanych firm.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUSA2007
ProducentPEDERSOLI
EAN5902944160527
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z PEDERSOLI
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com